Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księgowosc
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2019, 14:06    Temat postu: Księgowosc Odpowiedz z cytatem

Siemanko, macie jakies ciekawe porady odnośnie księgowości w firmie? Chciałabym się tym zajac samodzielnie, lecz nie wiem od czego zaczac. Może powinnam poszukac jakiegoś programu? Znacie coś ciekawego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2019, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielna księgowosc jest bardzo rozwijajaca, możemy się uczyc dzięki temu przydatnych w biznesie rzeczy. Możesz skorzystac z oprogramowania wfirma.pl , które jest bardzo rozbudowane. Masz tam ciekawy system księgowości i kadr i płac, który pozwala np. na ewidencje czasu pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2019, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak zerkniesz na ich strone https://wfirma.pl/kadry-i-place i zobaczysz czy to jest to czego potrzebujesz. Od siebie dodam, że ten program jest na prawdę bardzo fajny, przydatny i prosty. Mozesz też korzystac z pomocy ekspertów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pogodynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 21:42    Temat postu: wFirma - kadry i płace Odpowiedz z cytatem

Dołączę do dyskusji - platforma www.wFirma.pl to funkcjonalne i wygodne narzędzie dla przedsiębiorców. Jest tam praktycznie wszystko, począwszy od księgowości, poprzez podatki, a na kadrach i płacach skończywszy: www.wfirma.pl/kadry-i-place
Program umożliwia generowanie umów, fakturowanie, elektroniczne prowadzenie kadr, jest też zintegrowany z ZUS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ever12
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 29 Cze 2019, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Chcialbym się zapytać, czy znacie firmy, które zajmują się doradztwem podatkowym bądź szkoleniami? Z góry dzięki za pomoc, gdyż planuję się przymierzyć do działalności, ale nie system podatkowy jest dla mnie niejasny.
_________________
https://akademialtca.pl/zamkniete/podatki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją księgowością kompleksowo zajmuje się Tax Care. Szukałam takiego biura, które będzie online bo dużo podrożuję i zaglądanie do księgowej u mnie nie wchodzilo w grę. Mam sprawy ogarnięte na bieżąco, dostałam darmowy pakiet prawny i IT na 3 miesiące, potem przedłużyłam prawny bo badzo ię przydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 9 Sty 2020, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zdecydowanie bardziej wolę biuro rachunkowe. Jest tańsze i bardziej wygodne. Szczególnie, jeżeli będziecie sugerować się tymi wskazówkami https://tarnowskie24.pl/20191011233517/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-biura-ksiegowego .
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Wto 3 Lis 2020, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem z zawodu księgową a jednak radzę sobie samodzielnie. A wszystko dzięki artykułom pojawiającym się w sieci. Wybieram rzetelne, gdzie autor jasno i zrozumiale przedstawia temat. Dla przykładu podam Wam fajnie przedstawiony temat skali podatkowej, wolnej kwoty od podatku etc. https://tvs.pl/informacje/skala-podatkowa-kwota-wolna-od-podatku-koszty-uzyskania-przychodu-i-inne-wazne-definicje-ustawy-o-pit/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 27 Cze 2021, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego oprogramowania dla swojej firmy, koniecznie sprawdź programy księgowe jpk na stronie jpk-insight.pl, gdzie znajdziesz bardzo dobre i bardzo wysokiej jakości oprogramowanie dla swojej firmy. Jak dla mnie ich oferta jest bardzo dobra i warto z niej skorzystać. W każdym razie sprawdź to sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1269

PostWysłany: Czw 1 Lip 2021, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sama księgowość jest czymś istotnym, ale ja jestem zdania, że również ważną kwestią jest korzystanie z dobrego oprogramowania w biznesie. Właśnie dlatego ja każdemu polecam od razu korzystanie z systemu CRM z firmy https://www.connecto.pl/system-crm/ jeśli chcemy wprowadzić naszą firmę na wyższy etap.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group