Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek na każdą okazje?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Celestina
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 5

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 11:35    Temat postu: Wózek na każdą okazje? Odpowiedz z cytatem

Cześć, czy ktoś z forum jest obeznany na temat wózków dla dziecka?
Wiem że obecnie wiele sie mówi o wozakach 3w1 czy 2w1. jednak pamiętam kiedyś to było rozdzielone na zwykle wózki i spacerówki.
Jak jest obecnie? Jakie są na trendzie albo jakiej firmy najlepiej kupić?
Patrząc na listę wózków od - https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Bugaboo_Bugaboo-Cameleon-3-1839.html teraz można wybierać wedle uznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny ten wózek o którym piszesz ale ja jestem ze swojego wózka bardzo zadowolona, używamy go już jakiś czas i podoba mi się to że jest łatwy w użytkowaniu i nie widać na nim śladów użytkowania, bo x-lander wygląda po prostu jak nowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 14 Cze 2022, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujesz się na solidny wózek to z wersji 2w1 czy 3w1 na pewno będziesz zadowolona. Zobacz na model Riko Nesa - to wózek z dodatkową amortyzacją w środkowej części, z lekkimi żelowymi kołami, szeroką gondolą. Spacerówka z wysokim oparciem będzie ok nawet dla 3-latka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Sob 18 Cze 2022, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o mnie to myślę, że dobry wybór wózków można znaleźć na stronie tego sklepu https://kinderprams.pl/pl/producers/maxi-cosi-1591460598.html Polecam sprawdzić ich ofertę, kiedy będziesz miał czas, a myślę, że się nie rozczarujesz ich propozycjami. Ceny również mają bardzo przystępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 21 Cze 2022, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie na https://tulisie.pl/ - mega rozwiązania i dodatkowo akcesoria do wyboru - zaufaj ich doradcy, wie co poleca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Nie 26 Cze 2022, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,jakie wózki dla dzieci polecacie? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie i wszystkie polecenia, ponieważ szykuję wyprawkę dla mojego maluszka. https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html Co sądzicie o tych modelach wózków? Zapraszam do komentowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdej sytuacji, w każdym terenie Cavoe Axo Style sobie poradzi. Ma dobrą amortyzację, wykonany jest solidnie, a do tego jest lekki. Moim zdaniem naprawdę warto zwrócić na niego uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Wto 25 Paź 2022, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że euro-cart volt pro będzie właśnie takim wózkiem. Wózek jest przy okazji w dobrej cenie, więc tym bardziej warto zwrócić na niego uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fajfus
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lis 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Lis 2022, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wózki 3w1 to najlepsza opcja, bo możesz fotelik samochodowy wpiąć do stelaża i heja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group