Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna Wrocław

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mstawskam
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Sro 10 Kwi 2019, 1:14    Temat postu: Sala weselna Wrocław Odpowiedz z cytatem

Poszukuję sali weselnej we Wrocławiu i okolicach. Słyszałam sporo dobrego o Starej Garbarni http://www.staragarbarnia.pl/. Macie może jakieś opinie na temat tego obiektu? Będę wdzięczna za każde polecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wzięłabym też od uwagę hotel Terminal, dysponujący dużą salą weselną. Jest to przyjazne miejsce i dysponuje świetną załogą, pod kątem organizacyjnym naprawdę perfekcja. O organizacji wesel znajdziesz info na http://www.terminalhotel.pl/wesela-wroclaw/ , lub po prostu pojedź, zadzwoń, czy napisz maila. Zaleta jest też taka, mają na miejscu restaurację i kuchnię, mogą zaserwować dowolnie wybrane menu weselne- tradycyjne albo zgodnie z preferencjami klienta- dania dyktowane nowoczesnymi trendami kulinarnymi lub wegetariańskie. Ja byłam tam dwukrotnie- na konferencji firmowej i imprezie rodzinnej, szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile tam od talerzyka? Szukam fajnej i niedrogiej sali weselnej, ktoś pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie ceny są raczej podobne, może zadzwoń, zapytaj o cenę. Byłam na weselu gdzie pomimo że sala była przeciętna a jedzenie w miarę to całą robotę zrobiła atrakcja w formie pokazów barmańskich, grupa Speedbar sprawiła że to było wyjątkowa impreza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikamel2
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam, ciężko się z właścicielem dogadać
_________________
Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia1992
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2020, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam serwis https://chrzcinyikomunie.pl/wroclaw tam znajdziesz sprawdzone miejsca na przyjęcia. Polecam!
_________________
Szukasz idealnej sali na chrzciny bądź komunię wejdź na www.ChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia komunijne i chrzciny w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Sro 2 Gru 2020, 14:08    Temat postu: jedzenie Odpowiedz z cytatem

Jak już znajdziecie salę to polecam skorzystanie z cateringu Margaret Horeca. Idealny wybór na wesele. Duze porcje i pyszne dania. Wiem bo sama korzystałam z ich usług
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group