Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Program do fakturowania
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sob 6 Kwi 2019, 12:56    Temat postu: Program do fakturowania Odpowiedz z cytatem

Czy macie w swoich firmach programy do fakturowania dzięki którym możecie prowadzić księgowość online? Chciałabym się zająć nią sama i przy tym zaoszczędzić trochę pieniędzy. Polecicie mi coś w tej kwestii ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 8 Kwi 2019, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . W sieci oprogramowanie cieszy się naprawdę dobrymi opiniami więc o czymś musi to świadczyć. Umożliwia wygodne fakturowanie i wiele innych korzyści. Dostęp do usługi nie jest drogi co jest kolejną zaletą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytałam trochę o tym programie i faktycznie – ludzie go sobie chwalą. Fajne jest to, że wcześniej można sobie sprawdzić jak to wszystko działa. Mogłabyś powiedzieć jakie jeszcze funkcje i korzyści daje to oprogramowanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2019, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program posiada naprawdę wiele funkcji. Najważniejsze jest jednak to, że w mgnieniu oka wystawisz fakturę w aż 6 wersjach językowych. Możesz ustawić sobie także fakturowanie cykliczne. Kolejną zaletą jest integracja z allegro, systemem księgowości online czy drukarką fiskalną oraz magazynem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat o takie oprogramowanie ja się nie martwię gdyż za to odpowiedzialna jest moja księgowa. Ja jestem zdania, że na pewno w każdej firmie fajnie sprawdzi się system DMS https://www.connecto.pl/system-dms-connecto/ który zapewni nam właściwy i prawidłowy obieg dokumentacji. Co by nie było to jest to bardzo ważna kwestia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 104

PostWysłany: Czw 2 Wrz 2021, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy korzystacie na co dzień w Waszej pracy z arkusza kalkulacyjnego Excel? Jesteście z niego zadowoleni? Ja ostatnio czytałam na stronie internetowej https://www.cognity.pl/co-to-jest-power-bi-power-query-powerpivot-power-map,blog,392.html, że pojawiają się już ulepszone jego wersje. Co o tym sądzicie? Czy jest Waszym zdaniem możliwe, że tradycyjny Excel całkowicie przestanie być używany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z własnego doświadczenia polecam sprawdzić program Faktura Vat 2022 od RafSoft https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-start/ który dostępny jest zarówno w wersji Start, Standard, czy jednocześnie Pro. Dobry poziom obsługi, cena za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu na przykład w wersji standardowej możecie liczyć na: Szybkie wystawianie faktur, Seryjne drukowanie dokumentów, Definiowanie wyglądu faktury, gotowe style dokumentów, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Kopie bezpieczeństwa i długo jeszcze trzeba byłoby wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mesja
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno coś takiego jest bardzo przydatne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amareus
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 2

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 15:40    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jest sporo interesujących opcji.
_________________
Szukasz konta firmowego? Jeśli tak, to najlepszym rozwiązaniem będzie ranking kont firmowych gdzie dowiesz się jak wybrać optymalne rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę polecić wam https://morganizerfinansow.pl/ . Jest to bardzo dobry i przede wszystkim sprawdzony program do wystawiania faktur, także jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group