Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oswietlenie w domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalusia
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 14:33    Temat postu: Oswietlenie w domu Odpowiedz z cytatem

Witam, konczymy powoli remont domu i zastanawiam się nad oświetlenie. Nie bardzo wiem co jest teraz nowoczesne, a w sklepach na prawdę ich nie brakuje. A ja niestety mam pronblem z wyborem lamp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
bywalec
bywalec

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 5:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do jakiego pomieszczenia szukasz ? Interesują sie wiszące, kinkiety czy też inne ? Bo faktycznie lamp nie brakuje i jeśli nadal nic nie znalazłaś to zerknij sobie na ten sklep online www.szykownydom.com mają nowoczesne lampy które jest łatwo dopasować do stylu mieszkania. Tutaj nie powinno byc problemu z wyborem.
Powrót do góry
Mrovvinka
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie, jakie lampy zastosować w mieszkaniu, a zwłaszcza w punkcie centralnym czyli w salonie? Ten portal na pewno rozwieje nasze wątpliwości Prosta Odpowiedź. Lampy to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów każdego mieszkania.
Powrót do góry
fiona45
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 14 Wrz 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba oświetlenie delikatne, ale takie aby wystarczało do domowych obowiązków. Fajne modele widziałam ostatnio na https://azzardo.com.pl . Wydają mi się one bardzo fajne i praktyczne. Sama bym zmieniła na coś nowego u mnie w domu, ale na razie pozostaje mi oglądanie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: