Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

mieszkania i biura od dewelopera
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2019, 18:59    Temat postu: mieszkania i biura od dewelopera Odpowiedz z cytatem

Ja już mam swoje wymarzone mieszkanie, a jeżeli ty marzysz o nowym mieszkaniu w gdańsku? Zobacz koniecznie na firmę Domesta która realizuje nowe projekty budowy mieszkan w dobrych okolicach. Sama skorzystałam z ich oferty www.domesta.com.pl/biurowiec-gdansk/matarnia-office-park i mam mieszkanie gotowe do wprowadzki. Polecam bo to są mieszkania warte swej ceny, designerskie przestrzenne i w dobrej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2019, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje to swoje oczywiście. Ja nie wyobrażam sobie mieszkać po ślubie z rodzicami, u mnie, ale pewnie i u wielu innych osób to by nie przeszłoVery Happy Poszukajcie czegoś moze u ofert deweloperów? Znajdziecie je łatwo na https://obido.pl/rynek-pierwotny Z kredytem trzeba się pogodzić, ja to już zrobiłam. Na Obido pomogą wam ich dokładne opisy, rzuty mieszkań, czy też spacer 3D po przykładowej aranżacji wnętrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pon 29 Kwi 2019, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na swoim zawsze lepiej. Szukałam też mieszkań, ale we Wrocławiu. Bardzo spodobała mi się oferta https://vantage-sa.pl . Widac, że deweloper bardzo nowocześnie podchodzi do tematu i oferuje mieszkania w bardzo ciekawych dzielnicach Wrocławia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Czw 2 Maj 2019, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie na prawdę niepowtarzalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji i w korzystnej cenie polecam wam zajrzeć tutaj http://www.megakot.pl/biura/biuro-numer-3/ . Własnie ten deweloper ma do sprzedania takie mieszkania i szkoda by było jakbyście taką ofertę przegapili!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OliviaKos
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że kupiłam domek szeregowy na przecudownym i miłym osiedlu w Poznaniu. Uważam, że to była jedna z moim najlepszych decyzji w życiu.
_________________
domy szeregowe poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaCytrus
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem zainteresowana kupieniem mieszkania od dewelopera w Gdańsku. Szczerze mówiąc kompletnie nie znam się na tym więc chciałam skorzystać z pomocy firmy, która zajmuje się odbiorem mieszkań w Gdańsku https://pewnylokal.pl/odbior-mieszkania/gdansk czy ktoś z Was korzystał z pomocy pewnego lokalu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 14 Maj 2019, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widziałaś już osiedle Modern Tower? Tam są pięknie mieszkania z widokiem na morze. O takim mieszkaniu marzy chyba każdy kto chce się osiedlić w Trójmieście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją są też budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zielonki Wieś pod Warszawą. Ma je w swojej ofercie Forma Deweloper: https://forma-deweloper.pl/. Sama biorę to rozwiązanie pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Palermo
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 3 Cze 2019, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w kupionym domku od roku, jest komfortowo i wygodnie. Nie wyobrażam sobie budowania domu na własną rękę.
_________________
domy szeregowe poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garrya
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 7:18    Temat postu: asa Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda mi się coś takiego. Dzięki wielkie za taką propozycję.
_________________
To nie tak, że nienawidzę ludzi. Ja po prostu wolę, kiedy nie ma ich w pobliżu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group