Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wymarzona praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wistus
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet wymarzona praca może wkurzać Very Happy
_________________
obozy sportowe wielkopolska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inga88
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 55

PostWysłany: Wto 6 Lip 2021, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się udało uśmiech Pracuje w biurze teraz tak jak chciałam uśmiech Marzenia się spełniają, serio oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justy_ska
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2021
Posty: 35
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 28 Paź 2021, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszym krokiem do wymarzonej pracy może być zdobycie kwalifikacji i umiejętności uśmiech Z doświadczenia polecam sprawdzić w szkołach dla dorosłych Cosinus, dużo dziedzin do wyboru i dużo bezpłatnych kierunków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 28 Paź 2021, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie udało się znaleźć wymarzoną pracę w zawodzie tylko i wyłącznie dzięki pomocy MG Solutions. Powiem wam, że to najlepsza agencja pracy tymczasowej z jaką miałam styczność. Zostawiam wam namiar, bo być może i ktoś z was byłby zainteresowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicce
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 83

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca nie będzie jak to pisza wyżej 'wkurzać' jesli będzie się robiło to co się lubi i atmosfera będzie ok. Tutaj w imex logistics https://imex-logistics.pl/Praca.html na to akurat szczególnie stawiają szefowie. Relacje musza być poukładana bo na tym można budowac mocny zespół
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 130

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymarzona praca to taka, gdy się robi coś, co się lubi. Znalazłam ciekawą ofertę dla osób, które lubią pisać i język polski nie ma dla nich tajemnic https://serwiswypoczynkowy.pl/forum/ogloszenia-praca-f19/praca-copywriter-funkymedia-lodz-t2015.html . Szukają copywriter. Praca jest przyjemna i nie jest wymagane doświadczenie. Można nawet pracować zdalnie, więc warto aplikować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riya
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze ta wymarzona praca jest taką w rzeczywistości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riya napisał:
Nie zawsze ta wymarzona praca jest taką w rzeczywistości


To prawda gdyż ta wymarzona praca czasami może nie przynosić wystarczających dochodów. Ten problem miał mój brat i musiał ze swej wymarzonej pracy zrezygnować, Aktualnie pracuje w Niemczech gdzie znalazł pracę dzięki agencji pracy Mondi https://mondi-polska.pl/. Praca na niemieckich warunkach z dobrą pracą i możliwością dłużej współpracy, a agencja zawsze jest gotowa na wsparcie przy załatwianiu formalności czy lokum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Swat
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro 15 Gru 2021, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej połączyć pracę z pasją, ale nie zawsze jest to możliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacky.oreilly
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 19 Mar 2022, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To smutne, ale po ostatnich doświadczeniach, to dla mnie wymarzoną pracą jest po prostu ta, w której nie są łamane prawa pracownika smutny Mam bardzo niemiłe wspomnienia z ostatnim pracodawcą, który potrafił kilka razy w roku spóźnić się z wypłatą. Chamskie odzywki były na poziomie dziennym. Długo się na to wszystko godziłam, ale wpadłam kiedyś na ten artykul: https://whiblo.pl/blog/gdzie-zglosic-lamanie-prawa-pracy/ i stwierdziłam, że czas się szanować. Linka zostawiam, bo temat ważny i może się komuś przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group