Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wymarzona praca
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anitalipka
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 27 Mar 2019, 8:39    Temat postu: Wymarzona praca Odpowiedz z cytatem

Udało Wam się spełnić marzenia o pracy, czy "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"pytajnik?
U mnie to niestety ten drugi przypadek Embarassed Chciałam mieć własną restaurację, ale na razie robię tylko za pomoc kuchenną... i trudno będzie się z tego wyrrwać Crying or Very sad Na strój kucharza to mogę popatrzeć tylko z daleka albo w sklepie https://www.berendsen.pl/, jak mnie podły nastój dopada smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zdobyć wymarzony zawód najlepiej zrobić solidne kwalifikacje i uprawnienia uśmiech Polecam bezpłatnie w https://www.cosinus.pl/szkoly-policealne. Wtedy jest dużo łatwiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się poddawać w poszukiwaniach pracy, ofert jest bardzo dużo, trzeba tylko dobrze się porozglądać. Jak macie dostęp do internetu to i do ogłoszeń o pracę. Ja szukam czegoś w Warszawie. Na stronie https://warszawa.geopraca.pl/oferty-pracy/warszawa/ znalazłam bardzo dużo aktualnych ogłoszeń, w końcu w mieście zawsze jest praca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Nie 16 Maj 2021, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, ciekawe oferty pracy w charakterze kierowcy, znajdziesz pod tym linkiem: praca kierowca c+e. Jeżeli macie prawo jazdy na kategorię C oraz E, to warto sprawdzić ogłoszenie, ponieważ możecie być mile zaskoczeni! . Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Pon 24 Maj 2021, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czytałam na temat uprawnienia budowlane dziś są one jednymi z najcenniejszych uprawnień, przynoszących korzyści w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Sprawdźcie informacje na ten temat może kogoś ten temat zainteresuje i postanowi poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
v33kkk
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 139

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukaj pracy, zaczynając od przeglądania ogłoszeń w sieci np. https://pokato.pl/praca Warto również pytać znajomych, czy nie słyszeli o ciekawych ofertach w twojej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vico
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz ważniejsze jest mieć pracę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szkucie jakiejś pracy tymczasowej by sobie coś dorobić to skorzystajcie z agencji pracy tymczasowej ona wam pomoże coś odpowiedniego znaleźć. Zobaczcie na stronę https://www.kariera24.info/tymczasowej-wszystko-wiedziec/ tutaj są informacje na ten temat i opinie o takich agencjach. Poczytajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buffalo
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda praca ma jakieś wady
_________________
zakopane restauracja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Pon 5 Lip 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem bo fajnie by było mieć pracę swoich marzeń, lecz nie każdy na taką trafi. Poza tym jak zakładamy rodzinę to bardziej zależy nam na tym, by mieć poczucie bezpieczeństwa poprzez dobrze płatną stateczną pracę. Dlatego też dla mnie to jest najpotrzebniejsze. Bo jednak poczucie bezpieczeństwa poprzez stałą pracę to raczej dla każdego najważniejsza sprawa jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group