Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

apartamenty Gdańsk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 21:46    Temat postu: apartamenty Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Kupiłam w ostatnim tygodniu mieszkanie w https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/ nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/ Sprawa jest świeża ale wszystko przebiegło sprawnie. Powiem wam że myślałam że dłużej zajmie mi znalezienie odpowiedniego pod moje gusta mieszkania ale na szczęście trafiłam na stronę i od razu znalazłam to czego szukałam. Jestem pewna że wy też znajdziecie coś dla siebie ponieważ apartamenty są różnej wielkości. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepir
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 27 Mar 2019, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdańsk to jedno z moich ulubionych miast...

http://rynekczesci.com/czesci-zamienne-aut-jakich-producentow/
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 28 Mar 2019, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na zakup mieszkania i nie żałuję uśmiech Gdybyście szukali sprawdzonych i urozmaiconych ofert na rynku gdańskim to szczerze polecam osiedla które buduje Atal. Sprzedają mieszkania nowe, już wykończone pod klucz. Bardzo wysoki standard - wyglądają jak żywcem wyjęte z katalogu uśmiech Bardzo dogodne lokalizacje, odpowiedni metraż i fajne rozkłady lokali. Ceny niewygórowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też najpierw wynająć apartament w Gdańsku na weekend za pośrednictwem https://billberry-apartments.pl/apartamenty-nad-morzem-gdansk i zobaczyć czy miasto sprosta naszym wymaganiom do zamieszkania oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group