Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrazeka na chrzest

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berewif
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 0:21    Temat postu: Obrazeka na chrzest Odpowiedz z cytatem

Szukam prezentu dla mojego przyszłego chrześniaka. Na https://srebropol.pl/obrazki-ikony-srebrne/srebrny-obrazek-na-chrzest/
Znalazłam ciekawą ofertę na srebrne obrazki. Czy waszym.zdaniem warto takie coś kupić jako prezent na chrzest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to dobry pomysł, ale jeśli nie jesteś przekonana to zajrzyj tutaj na stronę https://hurtpawel.pl/, ja akurat kupowałam tam zaproszenia na chrzest sklep, ale mają też duży wybór pamiątek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaCytrus
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś gra planszowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że już się takich prezentów nie daje. Ja na przykład bym czegoś takiego nie kupił, ale to moja opinia. Jako organizator chrztu swojego dziecka wiem, że liczymy na pieniążki, albo coś, co przyda się dla maluszka naszego. Zostało nam jedynie kupić te zaproszenia na chrzest https://farrowdesign.pl/ i odliczać do tego pierwszego ważnego dnia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też właśnie mamy niedługo chrzciny naszego dziecka i też liczymy na pieniążki. Wiadomo jak jest z prezentami, że lubią się często powtarzać. Tym bardziej kiedy ma się sporą rodziną. A w naszym przypadku tak jest... No, ale zobaczymy jak to będzie. Co do zaproszeń- fajne. Podobne rozesłaliśmy... A teraz planuję zamówić u firmy MK Maryla elegancki ciepły garniturek. No i wtedy już będę mieć wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group