Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Który wózek Riko polecacie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 23:13    Temat postu: Który wózek Riko polecacie? Odpowiedz z cytatem

Drogie mamuśki do porodu coraz bliżej a ja mam problem z wybraniem wózka dla córci. Zależy mi na tym, aby był to wózek 3w1 i żeby dobrze radził sobie na mojej wiejskiej drodze. W czasie poszukiwań w oko wpadły mi wózki Riko. I stąd moje pytanie, który wózek Riko polecacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunna
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy ci na wózku typowo głębokim to polecam Riko Molla , bo jest to wózek wyposażony tylko w dużą wygodną gondolę, aluminiowy stelaż i wytrzymałe koła. Do tego jest śliczny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yokoko
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się że wózki Riko są nie tylko solidne i bezproblemowe w czasie spacerów ale również funkcjonalne i łatwe w obsłudze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny za informacje, pomogłyście podjąć mi decyzję. Zdecydowałam się na Riko Qubus Gold, podoba mi się nie tylko wizualnie ale posiada również koła są z poliuretanu, gondola ma regulowane oparcie zaś siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 8 Sty 2020, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doti i jak kupiłaś wózek. Bo jak jeszcze nie to zapoznaj się z modelem Villa, ja go posiadam i jestem nim zachwycona. Posiada on nowoczesny wygląd, jest solidny i posiada przepinane siedzisko z dodatkowym materacykiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaskra
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Sty 2020, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się że Qubus Gold to świetny wózek, nie ukrywam że zwróciłam na niego uwagę przede wszystkim ze względu na wygląd. Ale na szczęście wózek jest solidny, korzysta się z niego z przyjemnością . Duża jego zaletą są solidne koła z poliuretanu oraz barierka i prowadnica wykończone skórą ekologiczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Nie 19 Sty 2020, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak juz zamówiłam qubusa gold uśmiech im dłużej bym się zastanawiała tym pewnie byłoby trudniej coś wybrać bo w sumie wiekszość ich modeli mi się podoba. a tak już zapłacone i czekam na dostawe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaskra
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha no i słuszna decyzja ja też wychodze z założenia, że pierwszy wybór jest najlepszy uśmiech na pewno będziesz z tego wyboru zadowolona ale oczywiście nie zapomnij dać znać za jakiś czas jak się sprawuje uśmiech Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 13 Mar 2020, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić wózki x-landera, fajnie że można je zamawiać teraz do domu, nie trzeba się narażać na koronawirusa tylko na spokojnie przymierzasz się do nich w domu, jak pasuje to go zostawiasz a jak to nie to odsyłasz, nic nie tracisz bo to jest za darmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Side! Mam i jestem zachwycona wszystkim - wyglądem, lekkością, wytrzymałością, bezpieczeństwem i komfortem. To wózek dobry dla każdego od pierwszych dni życia do dnia, w którym odstawi się wózek całkowicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group