Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sklep internetowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Czw 14 Mar 2019, 22:16    Temat postu: sklep internetowy Odpowiedz z cytatem

https://voltahurt.pl to bardzo dobra firma którą mogę polecić bo wiem jak ona działa. Bardzo mi pomogli z decyzją jaki sprzęt powinien zamówić prowadząc taka firmę jak moja. Dopasowali oni asortyment pod specyfikacje pracy. Zawsze zamawiamy lampy i węże świetlne. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hurtowo? Prowadzisz może sklep z lampami? Szukam wyjątkowego i niepowtarzalnego oświetlenia do mojego domu. Może poleciłbyś coś z klasą do salonu oraz sypialni? Byłam już w kilku sklepach, ale nic specjalnie nie przykuło mojej uwagi. Zastanawiam się jeszcze nad antykami ze strony https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/3 Nigdy jeszcze nie miałam u siebie tego rodzaju lamp, ale mają w sobie coś tajemniczego. Musiałabym się chyba zwrócić do dekoratora wnętrz, żeby dobrał mi pasujące oświetlenie tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group