Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tłumaczenia ekonomiczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 13:09    Temat postu: Tłumaczenia ekonomiczne Odpowiedz z cytatem

Szukam tłumacza z Krakowa! Dużą pozytywnych opinii mają tłumaczenia ekonomiczne tłumaczenia prawne [/url]. Znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milussinska
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 15

PostWysłany: Nie 17 Mar 2019, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam w sumie o tej firmie, ale sądze że w każdym przypadku wybór biur tłumaczeń będzie najlepszym wyborem. Jeśli jeszcze nie wiecie na jaką pomoc się zdecydować to zajrzyjcie na stronkę http://www.verbo.com.pl Tu poradzą sobie z każdym wyzwaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 23 Mar 2019, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety też nie kojarzę tej firmy. Natomiast kilku moich znajomych wiem, że korzysta z usług biura tłumaczeń https://www.berligo.com/ z tego co wiem są rzetelni i niedrodzy. Prowadzą tłumaczenia online przysięgłe, jak i zwykłe. Wszystko w zależność od potrzeb danego klienta. Doskonale tłumaczą niezależnie od dziedziny czy to dotyczy treści medycznych, czy informatycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 23 Mar 2019, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety też nie kojarzę tej firmy. Natomiast kilku moich znajomych wiem, że korzysta z usług biura tłumaczeń https://www.berligo.com/ z tego co wiem są rzetelni i niedrodzy. Prowadzą tłumaczenia online przysięgłe, jak i zwykłe. Wszystko w zależność od potrzeb danego klienta. Doskonale tłumaczą niezależnie od dziedziny czy to dotyczy treści medycznych, czy informatycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi111
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw 28 Sty 2021, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co chce tłumaczyć. Ja tłumaczenia ekonomiczne zlecam od paru lat im: https://www.mtr24.pl/ A tłumaczę na język angielski i francuski. Myślę, że w innych także mają doświadczenie, więc napisz po prostu do niech.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skriv
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 26

PostWysłany: Sro 23 Cze 2021, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam biuro tłumaczeń Skrivanek, które działa na rynku od ponad 25 lat. Tłumaczenia ekonomiczne to jedna z jego specjalizacji. W zespole są specjaliści od kilkudziesięciu języków, m.in. tłumacz polsko niemiecki, ale też polsko-włoski, polsko-węgierski czy ukraińsko-polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na wesoło Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group