Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Agencja reklamowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bioreslub
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 19:58    Temat postu: Agencja reklamowa Odpowiedz z cytatem

Witam
Od dłuższego czasu prowadzę małą kancelarię prawniczą. Szukam jakiejś agencji reklamowej, która stworzyłaby dla mnie wizytówki. Moglibyście coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 681

PostWysłany: Czw 9 Mar 2023, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o przygotowanie wartościowych i jednocześnie dobrych treści SEO, artykułów, ale również tekstów do wykorzystania ich w Social Mediach m.in w postach na Facebooku to możecie w takim razie skontaktować się z agencją copywriterską https://agencjacopywriterska.pl/produkt/posty-na-facebooka-social-media-fb-insta-in-yt/ ponieważ ważne jest to, aby skutecznie zaktywizować swój fanpage poprzez większą ilość ciekawych postów, które będą odpowiednio dobrane do grona odbiorców i wpasowane odpowiednio do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1280

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej na ten moment przede wszystkim skupiam się na tym, aby bez żadnych problemów móc zawsze zamówić długopisy z nadrukiem. Jestem przekonana, że bardzo fajny ich wybór za każdym razem znajdziemy w https://mediadesign.pl/dlugopisy-z-nadrukiem więc zachęcam każdego do zapoznania się z tymi produktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mconnelly
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 21 Mar 2023, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w 100% zaufałam firmie https://virtualpeople.pl/ To profesjonalna agencja marketingowa z nie małym doświadczeniem. I na dobre mi to wyszło. Naprawdę widzę efekty, wszystko jest świetnie raportowane. Ogólnie współpraca na duży plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 422

PostWysłany: Czw 13 Kwi 2023, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku waszego biznesu?

stomatolog Radzymin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Pon 17 Kwi 2023, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że na początek możecie spróbować podziałać samodzielnie. Jeśli chcesz ożywić swoje konto na Facebooku i zdobyć większą popularność na stronie swojej firmy, to zdecydujcie się na częste wrzucanie postów, no i później na polskie lajki na fb pod tymi postami. Takie lajki śmiało możecie kupić np. w ofercie https://instalajki.pl/produkt/lajki-na-fb/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group