Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Altanki ogrodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 9 Sie 2019, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altanki to ciekawa rzecz i mogą się bardzo przydać, być ciekawym miejscem do odpoczynku w ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

altanki są super Very Happy w ogóle drewniane rzeczy wyglądają dużo lepiej. ja w salonie mam meble bukowe producent oferuje też u siebie artykuły dekoracyjne, np. drewniane listwy dekoracyjne do mebli. no i zawsze można dokupić brykiet ruf, w końcu to i to drewno Very Happy
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka altanka w ogrodzie to fajna sprawa, a tutaj https://gardenspace.pl/meble-na-werande macie piękne meble które na werandę nadadzą się idealnie. Ja mam je na swoim tarasie i w ogrodzie czasem też stawiam i jestem zadowolona. Są wygodne, dobrej jakości, kupiłem je na wyprzedaży i trochę dzięki temu zaoszczędziłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli urządzacie swoje ogrody to także warto zajrzeć sobie na http://legi-polska.pl W tym miejscu będziecie mogli liczyć na spory wybór ogrodzeń systemowych. Według mnie jest to jedna z lepszych opcji na ogrodzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi znajomy polecił takie donice do altanki https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/20-donice-z-fiberglass-i-fiberstone . I nie żałują zakupów bo są po prostu świetne. Według mnie w necie nie znajdziecie nic lepszego w tej cenie. A przy tym są bardzo ładne. Jak najbardziej cieszę się z tego zakupu i jeszcze wrócę do tego sklepu.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o altany ogrodowe to chyba najlepiej sprawdzają się altany drewniane. Zerknij na ofertę firmy Andrewex https://sklep.andrewex.com.pl/altany-ogrodowe . Tu możesz zamówić altanę wykonaną z drewna bardzo wysokiej jakości. Altany dostępne są w różnych wzorach i konfiguracjach. Obecnie w sklepie jest przecena różnych altan więc można kupić altankę sporo taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 13 Lis 2019, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałam kupować gotowej, bo jakoś trudno bylo mi wybrac taka idealne na nasze potrzeby, na spotkanie rodzinne dla 30 osob i po prostu taka "w punkt". Mąż sam ostatecznie budował razem z zięciami. Materiały więźby, bele itp. zamawiał na firme z pakobud.com.pl Standardowo od nich zamawia wiec jakosc mielismy sprawdzona. Plus tez duzy takiego budowania własnorecznie ze mozna ja pomalować jakkolwiek małżonka sobie zażyczy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altanki ogrodowe, to bardzo szeroki temat. Pomysłów na nie jest pewnie tyle samo co posiadaczy ogrodów. Można zdecydować się na altankę tak naprawdę z wielu materiałów. My z rodzinką mamy w ogrodzie altanę z drewnianym dachem, do której po jednym sezonie dołączyły plandeki z oknami tworzące ściany. Mamy dzięki temu światło, ale też ochronę przed niesprzyjającą pogodą. Gdybyście zastanawiali się, gdzie kupić takie cudo, to je zdecydowanie polecam ten sklep internetowy https://plandeki-turza.pl/altanki-ogrodowe/ Jakość towarów i obsługa na najwyższym poziomie! oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merlin
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob 12 Mar 2022, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sprawa takie altanki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest jednak zdecydować się na pergole bioklimatyczne , tym bardziej, że producent posiada naprawdę dobrą ofertę. Pergole wyróżniają się wysoka jakością i bardzo ładnym wyglądem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group