Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na bezglutenowe potrawy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Nie 3 Mar 2019, 12:19    Temat postu: Pomysły na bezglutenowe potrawy Odpowiedz z cytatem

Może ktoś tutaj podobnie jak ja zmaga się z nietolerancja na gluten? Jakie macie pomysły na bezglutenowe potrawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Czw 7 Mar 2019, 9:45    Temat postu: Re: Pomysły na bezglutenowe potrawy Odpowiedz z cytatem

renulka napisał:
Może ktoś tutaj podobnie jak ja zmaga się z nietolerancja na gluten? Jakie macie pomysły na bezglutenowe potrawy?


Ja mam takie objawy. Czasami naprawdę źle się czułam jak zjadłam produkty zawierające gluten i w sumie dopiero niedawno się dowiedziałam o nietolerancji. Jestem jednak zadowolona bo jestem spokojniejsza o swojej zdrowie i przynajmniej wiem co robić aby unikać przykrych objawów ze strony moich jelit. Nie jestem przy tym jakąś ekspertką i zaznaczę tutaj, ze również dopiero jestem na etapie poszukiwania przepisów. W sieci jest jednak dużo stron oraz blogów z przepisami na bezglutenowe jedzenie tak więc nie ma z tym wiekszego problemu.
Zerknij sobie na stronę:
https://bezgluten.pl/pl.3_pomysly_na_bezglutenowe_burgery_gotowe_przepisy.html

Na stronie jest sporo przepisów na bezglutenowe burgery, które ostatnio często robię na obiadek.Ostatnio równiez poczęstowałam znajomych na imprezie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz sobie nawet kupić mieszanki bezglutenowe do własnego wypieku pieczywa. Moim zdaniem jest to genialne rozwiązanie. Wejdź koniecznie na stronę https://sanoglutenfree.pl/36-mieszanki-bezglutenowe-do-wypieku gdzie znajdziesz różne tego typu produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrzucbrzuch
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci przepis na mój bezglutenowy chlebek na bazie kaszy gryczanej - https://zrzucbrzuch.com/2019/01/najprostszy-chleb-gryczany-z-kaszy/
_________________
Porady treningowe i dietetyczne https://zrzucbrzuch.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boska jest farinata. To taki placek, który robi się w prosty sposób z mąki z ciecierzycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 6 Paź 2021, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam bardzo lubię bezglutenowe bułki z ziarnami, same w sobie są pyszne, nawet bez żadnych dodatków oczko lubię też wykorzystywać do ciast mąkę kokosową albo migdałową, bo ciasteczka są bardziej kruche niż na mące pszennej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group