Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okulista
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wehner.danny
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lut 2022, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laserowa korekcja wzroku jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów okulistycznych. Trudno się dziwić, bowiem ma wiele zalet. Jest nie tylko mało inwazyjna, ale co najważniejsze – daje niemal natychmiastowe efekty. Podczas kilkunastu minut przebywania na sali operacyjnej można diametralnie odmienić swoje życie i raz na zawsze pożegnać soczewki i okulary.
_________________
femtolasik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Nie 27 Lut 2022, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to jest chirurgia refrakcyjna https://www.mdt.pl/12,chirurgia-refrakcyjna / . Operacja refrakcyjna to procedura, która może wyeliminować lub zmniejszyć potrzebę noszenia okularów lub kontaktów. Mimo wady jaką pacjent ma to chirurgia perfekcyjna może rozwiązać problem. Jest to w sumie jedno z najlepszych rozwiązań walki z wadą oczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 22 Mar 2022, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie mam problem z okiem, a mianowicie wyszedł mi na nim jęczmień. Niezbyt mam czas na wizytę u okulisty. Czy możecie mi polecić coś na jęczmień?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Sro 23 Mar 2022, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio doszedłem do wniosku, że warto mieć okulary i soczewki. Okulary już mam, ale szukam teraz wygodnych soczewek. Sporo ich znalazłem w bezokularow.pl . To bardzo dobry sklep z takimi soczewkami. Są bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Nie 27 Mar 2022, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku na temat laserowej korekcji wzroku. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które niewątpliwie pomogą podjąć właściwą decyzję. Przede wszystkim ważne jest to, aby dbać o swój wzrok i regularnie go badać. Jeśli pojawią się jakieś nieprawidłowości, to należy szybko reagować, aby pozbyć się problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 13 Cze 2022, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Od kilku lat korzystam z opieki medycznej w klinice https://blikpol.pl/opinie . Mam sporo problemów z oczami i jestem po kilku operacjach. Uważam, że w Blikpolu maja doskonałą opiekę, fantastycznych profesjonalnych lekarz, którzy kochają swoja pracę, jest ona ich pasją i robią wszystko by pomóc pacjentom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakieś sposoby na szybkie złagodzenie objawów jęczmienia?

Ostatnio zmieniony przez Junsa dnia Wto 16 Sie 2022, 21:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 17 Lip 2022, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również mam problemy ze wzrokiem, chciałbym trafić w końcu pod skrzydła odpowiedniego lekarza. Znajomy polecił mi tę przychodnię https://www.citomed.pl/poradnie/okulistyka/zakres-uslug-19/refrakcyjna-wymiana-soczewki . Czy ktoś z Was się u nich leczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sro 20 Lip 2022, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się do dobrego salonu by ogarnąć sobie soczewki lub okulary. Jeżeli chodzi o soczewki to warto dowiedzieć się jakie są ich rodzaje i parametry. Sporo info można znaleźć na http://www.swiatsoczewek.com/soczewki-toryczne%22.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bring
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 166

PostWysłany: Wto 16 Sie 2022, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Junsa napisał:
A macie jakieś sposoby na szybkie złagodzenie objawów jęczmienia?

Kupuję w aptece żel jęczmień off, powiem szczerze, że jeśli chodzi o domowe sposoby, to nie mam przekonania. Ten żel ma dobry skład, przystępną cenę i szybko przynosi ulgę, to moim zdaniem nie ma sensu ryzykować przenoszenia zakażenia np. pocierając obrączką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group