Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co trzeba wiedzieć o depilacji laserowej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asisa
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2022
Posty: 98

PostWysłany: Sob 23 Lip 2022, 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja myslalam o tym, ale boje sie ze nie bedzie dzialac i wyrzuce tylko kase w błoto. A jaki masz model?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamionka
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 217

PostWysłany: Nie 24 Lip 2022, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja sobie zamowilam taki https://www.notino.pl/philips/lumea-advanced-sc1997-00-technologia-ipl-zapobieganie-odrastaniu-wlosow/ uśmiech nie zaluje ani troche, doskonale mi sie sprawdza i nareszcie pożegnałam na dobre maszynki do golenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Pon 25 Lip 2022, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba wiedzieć to, że jest ona świetną alternatywą dla golarek, wosku czy jeszcze jakiś innych metod usuwania zbędnego owłosienia. Także warto się zdecydować na wizytę w https://novoderm.pl/epilacja-diolasheer-ice/ żeby mieć po prostu jeden problem z głowy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 671

PostWysłany: Wto 23 Sie 2022, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając skutecznej i dobrze prowadzonej kliniki medycyny estetycznej to zdecydowanie mogę polecić Dermedik w przypadku których będziecie mogli również liczyć na takie zabiegi jak wspomniana depilacja laserowa o której możecie dowiedzieć się więcej bezpośrednio na https://dermedik.pl/depilacja-laserowa-i-usuwanie-owlosienia-laserem-lightsheer/ przyczynia się do trwałego zniszczenia mieszków włosowych, jest to bezpieczna metoda usuwania owłosienia, gdyż nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group