Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Katowice botoks
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 10:28    Temat postu: Katowice botoks Odpowiedz z cytatem

Moze ktoś jest z Katowic? Dziewczyny do którego gabinetu warto zapisać się na botoks? I na ile przed weselem warto się wybrać? Mam brzydkie zmarszczki poprzeczne na czole i zależy mi na tym aby sie ich pozbyć.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vildescd
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym zakresie. Nie będę w stanie pomóc.
_________________
(...) w życiu człowieka najważniejsze nie jest to, co mu się przytrafia, tylko kiedy mu się to przytrafia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Sob 9 Lut 2019, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klinika Magnuccy:
https://klinikamagnuccy.pl/botoks/ - osoby tam pracujące mają duze doświadczenie.
Botoks to bezpieczny zabieg w rękach kompetentnego specjalisty z dużym doświadczeniem.

Przeciwwskazania przy stosowaniu toksyny botulinowej to ciąża i karmienie piersią, czynna opryszczka, nużliwość mięśni oraz przyjmowanie spektynomycyny i antybiotyków z grupy aminoglikozydów.

Zdecydowanie warto jest dopłacić i wybrać się do lekarza z doświadczeniem a nie na przykład do kosmetyczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2019, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram przedmówczynię. Ja z kolei mogę ze swojej strony polecić Magiczną Klinikę w Katowicach. Wszystko zrobili tak jak oczekiwałam. No i odmłodniałam oczko Warto się do nich umówić, przed każdym zabiegiem masz konsultacje, na których możesz pytać jeśli masz jakieś wątpliwości. Wszystko Ci wytłumaczą. To naprawdę świetni specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Sob 13 Kwi 2019, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwia4012, a co możesz polecić jeśli chodzi o profilaktykę przeciwzmarszczkową? Mają jakieś fajne zabiegi? Ja co prawda nie mam jeszcze aż takich problemów ze skórą ale chciałabym nieco zatrzymać i zapobiec pojawianiu się zmarszczek. Nigdy nie korzystałam z tego typu zabiegów dlatego nie wiem, na co się zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 14 Kwi 2019, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, umów się na wizytę i wtedy pytaj o wszystko - chętnie dobiorą zabieg dla Ciebie, odpowiedni do stanu skóry i problemu jaki masz. W Magicznej Klinice zawsze na takiej konsultacji pytasz o wszystko, zachęcam bo warto mieć nieco więcej świadomości o tym co zrobią byś wyglądała piękniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę zagłębiłam się w temat i chyba zdecyduje się na bursztynowe odmładzanie skory. Zabieg nie jest inwazyjny i to jest dla mnie najważniejsze. No i cena też nie odstrasza. A na konsultacjach jeszcze dokładnie dopytam co i jak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2019, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej , oj też miałam te dylematy niedawno, jak to zrobić żeby na ślubie wyglądać bosko, dodam ze jestem po 30 wiec już widać zmiany na skórze. Korzystałam z botoxu w gabinecie w Warszawie https://www.qclinique.pl/ i jestem bardzo zadowolona . Efekt byl już po jakiś 24 h a co najwazniejsze nie wyglądałam sztucznie. Byłam zachwycona i powtarzam średnio raz w roku. A jeśli chodzi o to kiedy to polecałabym Ci iść tak z miesiąc przed ślubem ,chociaż w sumie efekt i tak utrzymuje się do pół roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agus123 napisał:
Trochę zagłębiłam się w temat i chyba zdecyduje się na bursztynowe odmładzanie skory. Zabieg nie jest inwazyjny i to jest dla mnie najważniejsze. No i cena też nie odstrasza. A na konsultacjach jeszcze dokładnie dopytam co i jak.


Śmiało, nie zastanawiaj się. Ja co prawda u nich robiłam usta ale wyszło im to świetnie i wszystkim będę ich polecać. Wszystko zawsze wytłumaczą, doradzą coś, po prostu wiedzą, jak podejść do pacjenta a to chyba najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GosiaIwi
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Białogard

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak z botoksem, ale byłam kilka razy na zastrzykach z kwasem hialuronowym na Ligocie. Mogę podesłać namiar jak ich znajdę. Pracują tam oczywiście lekarze.
_________________
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group