Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obowiązki domowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Havalia
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 7 Lut 2019, 15:53    Temat postu: Obowiązki domowe Odpowiedz z cytatem

Pranie, gotowanie, zamiatanie, odkurzanie i podobne "przyjemności" - jak się tym dzielicie? A może wynajmujecie specjalną firmę typu http://all-clean.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-mieszkan.html, która wszystko robi za Was i macie i więcej czasu dla siebie język

Ja uważam, że dzielenie się obowiązkami sprawdza się najlepiej, jeśli wszystko robi się RAZEM uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Czw 14 Lut 2019, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobie to dobrze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko robię na własną rękę uśmiech i jako młoda żona dopiero wszystkiego się uczę.. ale muszę się wam pochwalić, bo ostatnio kupiłam na promce kapsułki do prania ubrań z surfa o zapachu kokosa uśmiech nie dość że pranie po nich super pachnie,to są znacznie wygodniejsze niż standardowy proszek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby ułatwić sobie obowiązki domowe, polecam pranie oddawać do pralni. Dzięki temu z minimalnym wysiłkiem będziesz mieć czyste i wyprasowane pranie. Szczególnie polecam pralnię ze strony: https://www.pralnia-warszawianka.pl/ , bo dodatkowo oferuje transport rzeczy, co idealnie sprawdzi się gdy nie masz auta lub jesteś zapracowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sarah
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest dość dobry podział

---
https://franczyzawpolsce.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 7 Lip 2022, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można ułatwić sobie odkurzanie i kupić porządny Odkurzacz 2758 22V DIGITAL LITHIUM ROSA z Ariete. Mam go od niedawna, ale okazał się mega dokładny, ogólnie jego jakość jest bardzo dobra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pon 1 Sie 2022, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie zdecydowanie warto zadbać o wybór dobrej jakości w zakresie środków do prania zarówno jeśli chodzi o płyny oraz proszki i tutaj zdecydowanie mogę polecić markę Clovin https://sklep.clovin.com.pl/proszki-do-bialego/clovin-ii-septon-2-3-kg-karton-dezynfekujacy-bezfosforanowy-proszek-do-prania który skutecznie dezynfekuje i jednocześnie pozwala osiągnąć czyste i pięknie pachnące pranie. Pozdrawiam serdecznie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drew.moen
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2022, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach każdy ciągle się spieszy. Dlatego pracochłonne obowiązki domowe coraz częściej powierzamy różnym urządzeniom. To bardzo wygodne rozwiązanie – pozwala nie tylko zdobyć więcej czasu dla siebie, ale także uniknąć sporów dotyczących sprzątania.
_________________
Te gadżety pomogą Ci uwolnić się od domowych obowiązków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rparisian
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Wrz 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2022, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie, część mąż a część ja. Zero filozofii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 4:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chce się mieć czysto, ładnie to niestety trzeba robić porządek i o wszystko dbać. Ja prowadzę pensjonat, także dla oszczędności niektóre sama prace wykonuję. Najważniejsze jest to, aby stosować sprawdzone produkty chemiczne i narzędzia, przykładowo tutaj https://vica.pl/proszki-do-prania/16491-dezynfekujacy-proszek-do-prania-wiaderko-clovin-ii-septon-5-kg-5900308772980.html znalazłam teraz coś super. Bo dobry proszek do prania, który doskonale czyści i nawet dezynfekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group