Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak ładnie urządzić salon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 7 Maj 2021, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej w salonie można zastosować trochę prostych rozwiązań, które tchną we wnętrze nowe życie. Znakomicie do takiej metamorfozy nadają się dekoracyjne tapety ścienne, np. takie https://innetapety.pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni - tutaj macie duży wybór. Ja osobiście doradzałbym zasotsowanie tapet winylowych, bo są po prostu trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romkatomasik
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 61

PostWysłany: Czw 15 Lip 2021, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz mebli i kanapy, które są najważniejszymi kwestiami w salonie, warto zainwestować w dodatki np. fajne obrazy czy ikony. Na pewno warto wziąć pod uwagę passe partout, które można zakupić w różnych rozmiarach. To rodzaj oprawy w postaci kartonowej ramki, zasłaniająca brzeg obrazu, która ma na celu ochronę przed zniszczeniem oraz nadanie eleganckiego wyglądu. Można je zakupić we wielu kolorach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mirella
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 47

PostWysłany: Czw 22 Lip 2021, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W salonie zawsze elegancko prezentują się zasłony . Ja nie wyobrażam sobie aby ich mogło zabraknąć u mnie w salonie. Dodają charakteru i elegancji w pomieszczeniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 25 Lip 2021, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o salon to ja dziś mogę wam polecić sklep w którym mają piękne sody rozkładane, tutaj https://www.sfmeble.pl/c/sofy-rozkladane-do-salonu zajrzyjcie. No i do tego mają je w niskich cenach więc tym bardziej warto zamówić. Ja tam jestem zadowolony z niej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
larson.kody
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 2 Sie 2021, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salon i jadalnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w czterech kątach. To miejsce, w którym przy wspólnym posiłku zbiera się cała rodzina, niekiedy również przyjaciele i znajomi. Dlatego warto poświęcić więcej uwagi na wybór odpowiednich krzeseł.
_________________
krzesła tapicerowane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to ja bardzo często zmieniam aranżacje w swoim mieszkaniu. Teraz postanowiłam, że zakupię Stół i dwa krzesła ponieważ brakuje mi takiej jadalni w moim domu. Mieszkam sama z mężem, więc dwa krzesła w zupełności nam wystarczą. Dajcie znać, gdzie wy zakupujecie tego typu produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
herminio.gleichner
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2021, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na komfort fotelu zdecydowanie wpływa wypełnienie oraz materiał, użyte do jego produkcji. Najbardziej polecane są fotele wypełnione wysokiej jakości pianką wysoko elastyczną lub poliuretanową, a także sprężynami falistymi. Zapewnia to wysoką elastyczność i sprężystość fotela, jednocześnie pozostawiając początkową formę i idealny kształt. Nie tak dawno znalazłam producenta foteli tj. https://eltap.pl/oferta/Fotele/64.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Czw 7 Paź 2021, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzając salon zwracamy uwagę nie tylko na sam wybór mebli, chociaż one faktycznie są najistotniejszym elementem wyposażenia, ale także na liczne dodatki. Mi osobiście na przykład bardzo podobają się w salonie takie tapety ścienne https://innetapety.pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni - kojarzycie może ten sklep?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hane.dahlia
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2021
Posty: 3
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 7 Paź 2021, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zastanowić się nad odpowiednim oświetleniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 19 Paź 2021, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię fotel glamour do mieszkania, to zajrzyj do sklepu https://www.idealmeble.pl/322-fotele-glamour w nim znajdziesz naprawdę fajne rozwiązania. Według mnie sklep jest wart uwagi, są w nim bardzo fajne rzeczy do kupienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group