Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Miliony pytań , pomocy ! :D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baśka1994
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 5 Lut 2019, 15:21    Temat postu: Miliony pytań , pomocy ! :D Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie uśmiech Nie wiedziałam jaki dodać tytuł do tematu,a mam sporo pytań do wszystkich Pań (jak i Panów) Very Happy

Na naszym weselu będzie 80 gości, nie robimy 'butelek' ale w sobotę będzie wesele, w niedzielę poprawiny, ile w takim razie zakupić:
1) wódki, chcemy aby to były butelki 0.5l, wahamy się między wódką Stock lub Wyborowa, co polecacie? Czy 100 butelek wystarczy na wesele i poprawiny? czy warto kupić jakieś wino, piwo czy raczej nie?
2) napojów, ile ich ma być przeliczeniowa 1L na jedną osobę, ile napojów gazowanych, a ile niegazowanych, dodam, że ślub odbywać się będzie w lipcu, kiedy warto zacząć kupować napoje tak, aby termin ich ważnosci był jak najdłuższy, kiedy są jakieś większe promocje?
3) ile kawałków ciasta na osobę? Oczywiście będzie tort, do tego jakieś lody, ale mamy dylemat ile tego ciasta zamówić, jak to u Was wyglądało?
4) owoce będziemy kupować sami, na czym sie skupić w okresie letnim i w jakich ilościach zakupić owoce?

na razie to tyle, nie chce Was zawalić pytaniami język Jestem ciekawa Waszych opini, pozdrawiam, Baśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikasierko
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) Zwykle przyjmuje się, że jest 0,5l wódki na osobę + dodatkowe jeśli organizujecie jakieś konkursy itp. Jednak wiadomo, że zawsze warto mieć zapas. Oczywiście oprócz wódki powinien być inny alkohol, nie każdy lubi i pije wódkę. Szczególnie kobiety często wybierają inne alkohole.
2) Co do terminu zakupu napojów, to oczywiście możecie kupować podczas promocji i po prostu sprawdzać datę przydatności do spożycia. Dobrze aby była dłuższa niż data Waszego przyjęcia, bo istnieje możliwość iż część napojów Wam zostanie.
3) Zwykle cukiernie doradzają, że blacha ciasta przeznaczona jest na 10 osób, ale jak jest w praktyce, niestety nie wiem
4) Najlepsze są małe owoce, które można zjeść od razu. Na przyjęciach zawsze rządzą winogrona. Oprócz tego latem sprawdzą się truskawki, maliny, czereście. Dodatkowo standardowo mandarynki, brzoskwinie czy gruszki. Jednak jeżeli owoce będą pokrojone w kostki i np. nadziane na długie wykałaczki, to tak naprawdę każdy owoc się nada. Warto jednak pamiętać że są owoce które czarnieją gdy dłużej leżą bez skórki np. banany czy jabłka. Z tego co widzę na weselach i jest to zrozumiałe - goście rzadko sięgają po bardzo soczyste owoce.
_________________
www.monikasierko.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź stronę https://www.fotografiaslubna.warszawa.pl/ może coś ci pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja wam polecam bloga: https://miskidwie.pl/ Przed ślubem szalałam, bo nie mogłam znaleźć odpowiedniego biustonosza do swojej sukienki. Gdyby nie dziewczyny, to chyba wyglądałabym jak moja babcia... A tak to miałam pięknie uniesiony biust i wszyscy mnie komplementowali uśmiech Naprawdę polecam zajrzeć na bloga, bo dziewczyny maja ogromną wiedzę w tej materii i pomogą każdej pannie młodej z podobnym problemem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group