Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skóra po ciąży
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
renulka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią 1 Lut 2019, 12:32    Temat postu: Skóra po ciąży Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mój brzuch po ciąży wygląda bardzo źle. Tak źle, ze nie mogę sie na niego patrzeć.... Co robić? W jaki sposób poprawić jego wygląd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 1 Lut 2019, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama miałam spory problem ze skórą po ciąży. Głównie z rozstępami i cellulitem i wszystko to mało reagowało na ćwiczenia, które wykonywałam.... Przez jakiś czas chodziłam na bańke chińską ale również efekty były marne.
Zbawieniem okazała się dla mnie.... endermologia:
https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/endermologia/

Długo się zastanawiałam nad zapisaniem bo jednak zabieg nie jest tani, ale nie żałuję bo rezultaty o wiele lepsze niż ćwiczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, widzę że ktoś z was wspomina o endermologi. Znacie sprawdzony gabinet, gdzie warto wybrać się na tego typu zabiegi? Ja osobiście myślę o https://jadoreinstytut.com/warszawa/wyszczuplanie/endermologia/ . Czy ktoś z was miał już do czynienia z tą kliniką Jadore?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja skóra nie wyglądała źle ale po cesarce została mi blizna, od razu zaczęłam naklejać plastry na blizny ładnie rozjaśniły bliznę, nie jest prawie widoczna.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Zainwestuj w pas poporodowy. Marka Carriwell produkuje chyba najlepsze produkty z tego segmentu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Czw 18 Lis 2021, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, miałam problem z obwisłą skórą na brzuchu, która została mi po ciąży i niestety - nie byłam w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie. Cieszę się, że trafiłam do świetnego chirurga, dr Anny Olender https://drolender.pl dzięki niej znów mogę nosić bikini uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Nie 23 Sty 2022, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzuch brzuchem, mi do stanu sprzed ciąży dużo jeszcze brakuje. Dodatkowo miałam cesarkę, więc jeszcze mam bliznę, która jest dość gruba, czerwona, mam nadzieję, że z czasem się zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny jest Olejek Busajna na taka rozciągnięta skóre po porodzie, na cellulit, rozstępy. I nawilża mega i ujedrnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allika
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłam na botoxie w łodzkiej klinice Dermed spotkałam dziewczynę co szła na kontrolę po operacji powłok brzusznych . Też własnie do dr Doroty Żukowskie, tez takie operacje wykonuje. Zadowolona była bardzo, pozbyła się własnie takiej rozciągnietej po ciąży skóry z brzucha. Moze taka operacja bedzie wyjściem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 1 Maj 2022, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele zalezy od tego czy brzuch jest flaczkiem i oponka czy sie pomarszczyl czy ma rozstepy i czego oczekujesz.. ja swoja oponke zaakceptowalam a na rozstepy smarowalam sie bio oil uśmiech mam 3 dzieci wiec wiem ze brzuch nigdy nie bedzie taki jak przed nimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group