Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biuro tłumaczeń Kraków

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
victoria
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 15:33    Temat postu: Biuro tłumaczeń Kraków Odpowiedz z cytatem

Szukam biura tłumaczeń. Znajoma mówiła że najlpesze jest Biuro tłumaczeń Kraków . Słyszeliście o nim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skriv
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 26

PostWysłany: Czw 24 Cze 2021, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym nie słyszałam, ale polecam biuro tłumaczeń Skrivanek, które ma jeden ze swoich oddziałów właśnie w Krakowie. W zespole są zarówno tłumacz angielsko polski, jak i m.in. tłumacze francusko-polscy i polsko-wietnamscy, którzy wykonują tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizację stron internetowych i inne podobne usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PawełW
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Gru 2021
Posty: 362

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśłi jeszcze nei słyszeliście,t o najwyższa pora. Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek ma najlepszą ofertę na rynku . Szukasz gotowej spółki, to tylko u nich kup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3518

PostWysłany: Czw 14 Kwi 2022, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony polecić mogę jedynie biuro tłumaczeń https://tlumaczeniaexpress.pl/. Od dłuższego czasu korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferują tłumaczenia w ponad 30 językach! Ponadto mają naprawdę szybki termin realizacji tłumaczeń- dla mnie to było bardzo istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to ja jestem wielką zwolenniczką korzystania z różnych tłumaczeń i również w wolnych chwilach także staram się czytać. Bardzo spodobało mi się artykuł https://obcasy.pl/przeprowadzka-hiszpanii-zadbaj-o-tlumaczenie-dokumentow i faktycznie tłumaczenie dokumentów przy przeprowadzce może być czymś niezwykle ważnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wceen
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Wrz 2022
Posty: 11

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thanks!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Sro 26 Paź 2022, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja nadal poszukuję wielu ciekawych artykułów o tłumaczeniach i na dzień dzisiejszy wiem dokładnie, że jest to bardzo popularne rozwiązanie. Całkiem niedawno natrafiłam na bardzo interesujący wpis https://tylkorelaks.pl/aktualnosci/159/tlumaczenie-ksiazek-na-angielski-jak-to-zrobic-profesjonalnie z którego wynika to jak tłumaczy się książki na język angielski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kokarda16
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2023
Posty: 3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 27 Cze 2023, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki uśmiech Właśnie poszukiwałam tego rodzaju usług uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group