Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szalona podróż

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papatki19
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 344

PostWysłany: Sro 17 Lis 2021, 13:28    Temat postu: Szalona podróż Odpowiedz z cytatem

Hejka, wpadliśmy na pomysł z moim przyszłym mężem, że chcemy odbyć podóż do holandii busem! Znacie jakieś busy do holandii krakow? Dzięki za odpowiedzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę mieć wszystko zaplanowane, dlatego wybieramy się w podróż poślubną z biurem Itaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi93
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2023
Posty: 8

PostWysłany: Czw 2 Lis 2023, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że świetnym pomysłem na podróż poślubną jest wynajem kampera i dłuższa wycieczka tylko we dwoje. Nowoczesne kampery są naprawdę wygodne, dobrze wyposażone. Więc nawet, jeśli ktoś chce zjeździć dosłownie cała Europę, możesz zdecydować się na wyjazd kamperem. I w dodatku, jeśli coś Was na dłużej zainteresuje podczas podróży, możecie po prostu dłużej zostać. Ja interesującą ofertę znalazłam na stronie https://kampery-wynajem.pl/, gdzie można wynająć kampery odpowiednie też na podróże zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 24 Gru 2023, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wygodnie można podróżować do dowolnego miejsca samochodem. Na tej stronie https://wiadomosci.wp.pl/warszawa/warszawa-samochodem-6593613697899296a czytałam o wycieczce do Warszawy. Teraz wiem jak można fajnie zaplanować tą podróż wynajętym samochodem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Nie 28 Sty 2024, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za podrzucenie tych przydatych linków !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaPietrzyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 38

PostWysłany: Czw 14 Mar 2024, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, podróż do Holandii busem, nie jest jakimś szlaonym pomysłem oczko No chyba, ze dla osób, które pdoróżują tylko samolotem, to okay zgodzę się. Ja na pewno jak juz to bym wybrała się do Egiptu jak np. tutaj https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group