Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie pojechać?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 14:26    Temat postu: Gdzie pojechać? Odpowiedz z cytatem

Gdzie wyjechać w podróż poślubną?
Macie jakieś pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Chorwacja?
Fajne miejsce, ciepło, jest co zwiedzać.
Tutaj https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja poczytaj sobie coś więcej o tym, jak wygląda czarter jachtów w Chorwacji.
Myślę, że to może okazać się całkiem niezłym pomysłem na to, żeby jednak ta podróż poślubna była wyjątkowa na swój sposób.
Poczytaj sobie coś o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martyna334
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wybrała się na jakąś wyspę, żeby nie było zbyt dużo ludzi. To w końcu czas, żeby odpocząć i nacieszyć się sobą uśmiech Sama myślę o Zanzibarze albo o Arubie, która słynie z plaży, na której możemy spotkać flamingi.
_________________
Portal informacyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenap
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 11:04    Temat postu: podróż Odpowiedz z cytatem

Od zawsze marzyłam o tym, aby pojechać do Paryża. Uważam, że jest to miasto zakochanych, dlatego wspólnie z partnerem ustaliliśmy, że Paryż będzie najlepszym miejscem, do którego można pojechać w podróż poślubną. Na wycieczkę wybieramy się wspólnie z biurem: www.europol.com.pl ze względu na wyjątkową cenę oraz plan zwiedzania. Uznaliśmy, że wycieczka z przewodnikiem to bardzo fajna opcja i dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej poznać miasto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamila1
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 14

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez sobie od jakiegos czasu zadaje to pytanie .. do slubu jeszcze troche zostalo uśmiech Moze cos podpowiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rhody
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 14

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdzie pojedziecie to powinna byc wasza wspolna decyzja. Mozliwosci jest teraz bardzo duzo .. mozecie sie w ciagu doby dostac praktycznie w kazdy zaktek swiata uśmiech Wlasciwie, wszystko rozbija sie o zasobnosc portfela .. chociaz z drugiej strony jak dobrze poszukacie to znajdziecie bardzo atrakcyjne oferty. Dobrze tez jak byscie podeszli troche inaczej do tego wszystkiego .. pojechac gdzies jest fajnie - ok .. chodzi mi bardziej o poznanie blizej kultury w jakiej sie znajdziecie oraz zwyczajow ludzi mieszkajacych tam. Mozecie dzieki temu doswiadczyc zycia z zupelnie innej perspektywy oraz wyciagnac cenna wiedze dla siebie uśmiech Osobiscie to mnie bardzo zafascynowaly podroze do Azji, jakos od dziecka te rejony przyciagaly moja uwage. Warto przed wyjazdem w nieznane poznac kilka podstawowych zasad jakimi warto sie kierowac .. mozna je znalezc chociazby tutaj - https://ryoko.pl/zaplanuj-podroz/przed-podroza Jesli juz zdecydujecie sie na jakis wyjazd, to pamietajcie o aparacie dobrej jakosci i wrzuceniu jakichs zdjec uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy jaki rodzaj wypoczynku lubicie. Niektórzy kochają wylegiwać się na gorącej plaży, inni wolą bardziej aktywny wypoczynek. My nie mamy zbyt wiele dni urlopu więc wybierzemy kilkudniową podróż do Zakopanego. Bardzo lubimy oboje góry. Szukałam już noclegów na https://www.visitzakopane.pl Znajoma polecała mi ten portal, zajrzyjcie również tam jeżeli będziecie obierać ten kierunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Czw 21 Mar 2019, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my odkładamy podróż poślubną na przyszły rok, teraz się skupiamy na wykańczaniu naszego mieszkania. W czerwcu odbieramy klucze http://orion.lublin.pl i czeka nas urządzanie od podstaw bo to mieszkanie od dewelopera jest. Już nie mogę się doczekać przeprowadzki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 21 Mar 2019, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym wyborem na wypad poza miasto będzie park linowy https://parklinowyjachranka.pl/ pod warszawą. Ja byłem tam pierwszy raz ze znajomymi którzy mnie zabrali, później już ze swoją rodziną się wybrałem. Mają trasy dla dorosłych ale i dla dzieci więc każdemu się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emaliin
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcji jest bardzo dużo. Najczęściej na podróż poślubną wybiera się jakieś egzotyczne miejsca, albo po prostu ciepłe kraje z rozłożystymi plażami oraz ciepłym morzem:) Wiadomo, że po weselu chcemy sobie odpocząć, organizacja takiej imprezy potrafi być wyczerpująca. Co do wycieczek, wakacji, podróży poślubnej, to spokojnie można wszystko załatwić na własną rękę. Tu takie miejsca jak https://apps.apple.com/pl/app/esky-flights-hotels-deals/id1005014661 na pewno będą bardzo pomocne. Portal Esky działa jako wyszukiwarka lotów, hoteli. Mają także wygodną aplikację na telefon:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group