Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Okulary przeciwsłoneczne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw 16 Cze 2022, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mąż znalazł świetne męskie okulary przeciwsłoneczne w internetowym sklepie optycznym - ma gwarancje jakości, odpowiednie filtry a nawet polaryzacje do jazdy autem super sprawa. Cenowo taniej niż stacjonarnie a wybór ogromny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2022, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie natomiast okularów dla dzieci to polecam sklep Babiators - https://babiators.pl/. Ja tam kupowałam okulary dla synów i są naprawdę super. Ładnie wykonane, solidne, duzy wybór kolorów i wzorów - łatwo dobrać coś co trafi w gust dziecka. Firma bardzo pozytywna dla klientów oferuje fajne gwarancje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz zakupić okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne to wybierz ten sklep internetowy https://iokulary.pl/ Mają wszystkie znane marki i atrakcyjne ceny a dodatkowo dają możliwość zakupu na raty. Na pewno tam znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój wzrok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Pią 30 Cze 2023, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić najlepsze moim zdaniem okulary, które kupiłam w https://www.edibutik.pl/ Świetne wykonanie, znakomita jakość, a przy tym niska cena i do tego okulary mają filtry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group