Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

karafki do whisky

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sro 27 Lip 2022, 19:37    Temat postu: karafki do whisky Odpowiedz z cytatem

Mój facet pije whisky, nie pije nic innego - tylko ten trunek. Raz na kilka tygodni - ma wtedy czas dla siebie. Pomyślałam o tym, aby mu sprawić jakiś fajny prezent. Czy ucieszy się z fajnej karafki do whisky ? Jak sądzicie? Ale jaką wybrać? Na razie to pije z butelki, znaczy się - przelewa z butelki whisky do szklanki i tak pije. Ale taka karafka - to nie lepszy pomysł? Bardziej hmm elegancki i dżentelmeński, prawda? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Pią 29 Lip 2022, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinien się ucieszyć. Może znajdź też od razu taki komplet ze szklankami? Z tego co kojarzę, to powinny mieć grube dno bo lepiej wtedy trzymają temperaturę. Fajny pomysł na prezent. No i wiadomo, jak wpadną kumple, to będzie elegancko, a nie picie jak za małolata wesoły)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 1 Gru 2022, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy nie ma się już nieco więcej niż 20-25 lat warto zadbać kulturę picia a więc prezent w postaci karafki czy też szklanek albo kieliszków wydaje mi się świetny. Jeśli nie udałoby Ci się znaleźć w rozsądnej cenie zestawu, szkło do serwowania wódki a także likierów znajdziesz w ofercie https://recucina.pl/k/szklo-bar/kieliszki/kieliszki-do-wodki-i-likieru/ . Klasyczne szklanki do whisky też są tutaj dostępne, podobnie zresztą jak przeróżne naczynia oraz akcesoria barowe przydatne także w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atrantow
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 6 Cze 2023, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż też jest fanem tego rodzaju alkoholu. Przez to, że za niedługo będą jego urodziny, wpadłam na taki pomysł, że może podarowałabym mu jakieś szklanki do whisky. Kiedyś dałam mu karafkę i był z niej bardzo zadowolony, jedynie brakuje mu jakichś porządnych szklanek. Wiecie może, gdzie mogłabym takie zakupić? Lepiej postawić według was na szklanki szklane, czy kryształowe? Mnie udało się znaleźć je w takim sklepie - https://www.luxuryproducts.pl/szklanki-do-whisky.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 19 Sty 2024, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli natomiast szukacie sprawdzonego whisky na prezent to polecam zajrzeć na https://propaganda24h.pl/pl/c/WHISKY-LAPHROAIG/188. Idealnie nadają się też na różne okazje.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group