Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pogodynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 14

PostWysłany: Nie 14 Kwi 2019, 16:13    Temat postu: odbiór gabarytów Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś orientuje się, jak szybko i bezproblemowo pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, wyrzucanych w czasie generalnego remontu? Chodzi mi głównie o gabaryty typu meble, lodówka czy stara wanna.
Słyszałam, że firma Raflen posiada w ofercie opróżnianie mieszkań: https://raflen.com.pl - zabierają i wywożą wszystko, co niepotrzebne. Szybko, bezproblemowo, pozostawiają po sobie porządek.
Czy ktoś z was ma doświadczenia w tej kwestii? Korzystaliście z tego typu usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie firmy to chyba najszybszy sposób na pozbycie się starych gratów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pogodynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 14

PostWysłany: Nie 21 Kwi 2019, 11:24    Temat postu: niepotrzebne meble i sprzęt AGD Odpowiedz z cytatem

Remont zawsze kojarzy mi się z mnóstwem niepotrzebnych sprzętów i mebli, z którymi "coś trzeba zrobić". Ja w tej sytuacji zdecydowałam się na usługi świadczone przez firmę RAFLRN: https://raflen.com.pl/wywoz-mebli - mają w ofercie m.in. odbiór gabarytów i wywóz mebli.
Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo, a ja pozbyłam się kłopotu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fajnie, akurat też będę potrzebował takiej firmy, ale ciekawe ile za to biorą. No a po wywozie starych mebli muszę zerwać stara podłogę i zrobić taką nową wylewka anhydrytowa łódzkie a na to jeszcze nie wiem jakie, ale na pewno panele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elsa87
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A trzymając się tematyki remontów, bo nie chcę bez sensu zakładać nowego tematu - remontujemy z mężem garaż i jesteśmy na etapie poszukiwań bram garażowych. Zna ktoś firmę, która sprzedaje bramy garażowe Poznań w atrakcyjnych cenach? Na wymiar? Chętnie skorzystam z pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadekdabek
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niedługo chce postawić od początku dom i wlaśnie to szukanie firm mnie przeraża..
_________________
www.drebotdental.pl - Stomatolog Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 15:13    Temat postu: remont mieszkania Odpowiedz z cytatem

Jeśli już zdecydowaliśmy się na remont, najlepiej jest zmienić wszystko, żeby za rok nie powtarzać ten nużącej czynności - tak mawia mój mąż, gdy znowu zaczynam marudzić na temat koloru ścian. Ostatnio pokazał mi sklep: https://www.tubadzin.pl/ i zaproponował, że może tym razem postawimy na płytki ceramiczne do kuchni i łazienki. Przejrzeliśmy asortyment firmy Tubądzin i jednogłośnie stwierdziliśmy, że to świetny pomysł. Na stronie jest wiele przykładów, jak w praktyczny sposób zaaranżować mozaiki podłogowe - coś pięknego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o remont to ja mam w planach remont łazienki, bardzo spodobały mi się oferty na kabiny prysznicowe wrocław to bardzo rozwinięta miejscowość i jest tych ofert troche, wszystkie są godne uwagi, ale przecież należy wybrać jedną. Mam nadzieję że uda mi się szybko podjac odpowiednią decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak będę remontował dach to ten temat na pewno mi się przyda. Już widziałem tu kilka ciekawych ofert. Jeszcze tutaj wrócę i wybiorę coś ciekawego. Dzięki wielkie za taki temat.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 14 Cze 2019, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co na to jakiś fachowiec? Mam nadzieję, że taki znajdzie się na tym forum.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group