Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

remont
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 9 Sie 2020, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co będziesz remontował? Bo jeśli łazienkę, to mogę Ci polecić sklep Invena https://sklep.invena.pl/ , gdzie otrzymasz baterie łazienkowe, a jeśli zainteresuje Cię również montaż, to możesz go dodać od razu do koszyka. Serwisant w przeciągu tygodnia do Ciebie przyjedzie. Sprawdzałam obecnie, cena montażu to raptem 60 złotych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacek_mors
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią 14 Sie 2020, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w tym roku może nie tyle remont, co zwykłe odświeżenie wnętrz. W większości wiąże się to z odmalowaniem, ale chciałbym przy okazji wprowadzić zmianę i w salonie zrobić ozdobną ścianę z forniru kamiennego który nada nowy wyraz wnętrzu i sprawi, że będzie wyglądało jak po gruntownym remoncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viktoria34
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zrobiłem generalny remont łazienki również wymieniłem całą hydraulikę, ponieważ mieszkam w domu po dziadkach wszystko było już bardzo stare, a nie chciałem czekać aż coś pęknie i zaleje cały dom. Całe zadanie bardzo ułatwił mi otomistrz.pl, gdzie zamówiłem wszystko co było mi potrzebne. Wszystko jest świetnej jakości, zaoszczędziłem również przy tym dużo czasu, bo nie musiałem chodzić po sklepach, dzięki czemu mogłem skupić się na innych pracach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martine87
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 17 Sie 2020, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podrzucicie mi jakiś pomysł na aranżację łazienki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2020, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak naprawdę to każdy urządza swoją łazienkę wedle własnych upodobań. Jedyne co to możesz sobie popatrzeć na zdjęcia w internecie i w ten sposób się na coś zdecydować. No a co do sklepu to w https://astershop.pl/ znajdziesz fajne umywalki itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 24 Paź 2020, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak postanowiliśmy wyremontować dom, to od razu chciałam aby narożnik poznań ze sklepu https://www.mebleblackart.pl/ był w naszym salonie. U nich jest sporo ładnych mebli i jak macie okazje, to kupcie sobie, a nie pożałujecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 6 Lis 2020, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas remontu domu trzeba zadbać o wszystkie niezbędne instalacje. Jedną z nich jest instalacja wodno-kanalizacyjna. Polecam więc rzucić okiem na całodobowe usługi hydrauliczne hydraulik Leszek Kamiński: http://hydraulik.gdansk.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 634

PostWysłany: Sob 7 Lis 2020, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić usługi Ocieplanie ścian Częstochowa , ponieważ sam skorzystałem z ich oferty. Polecił mi ich znajomy, dla którego równiez wykonali izolacje termiczną z pianki poliuretanowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam_adamek
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lis 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sob 7 Lis 2020, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w trakcie odmalowywania wszystkich pomieszczeń po kolei
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon 7 Gru 2020, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remonty do łatwych i przyjemnych nie należą, dlatego trzeba je wcześniej odpowiednio rozplanować. Warto też sugerować się podpowiedziami w sieci, jak choćby tutaj zobacz więcej o tym, w jaki sposób urządzić nowoczesną łazienkę. Dobór właściwych elementów, akcesoriów, sprzętów czy innego wyposażenia ma duże znaczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 5 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group