Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie zabiegi dla kobiety po 40-tce?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystaliście?

wypożyczalnia samochodów Radom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pistacja1
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 5

PostWysłany: Sro 23 Lis 2022, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już lekarz musi zobaczyć w jakim stanie jest skóra, jak postępuje jej starzenie. Można się umówić na konsultację w klinice SClinic w Warszawie. Tam w dniu zabiegu odbywa się ona bezpłatnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Nie 1 Sty 2023, 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z własnego doświadczenia mogę polecić zabiegi odmładzające z użyciem lasera frakcyjnego. Po przekroczeniu tej bariery wieku zaczęły pojawiać mi się zmarszczki i musiałam coś z tym zrobić, bo nie czułam się komfortowo, a prowadziłam akurat aktywny tryb życia i ciało wygląda na młode, ale twarz troszeczkę gorzej. W Warszawie w klinice https://kosmedica.pl/ podczas konsultacji specjalista zaproponował mi ten zabieg i faktycznie pomógł - zmarszczki zniknęły po kilku sesjach, a skóra na twarzy jest bardziej odżywiona. Medycyna estetyczna to coś więcej niż zwykły kosmetyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim odpowiedniej jakości kliniki w której będziecie mogli dokładnie wykonać zabieg powiększania ust, czy usunięcia zmarszczek to mogę jak najbardziej polecić klinikę Dermedik http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyczna/wypelnianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym/ z której również miałem okazję skorzystać z zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Bardzo wysoka dokładność, no i efekty są naprawdę bardzo dobre uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 28 Sty 2023, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba od razu korzystać z medycyny estetycznej. Można spokojnie zacząć stosować kosmetyki o działaniu odmładzającym, one tez dużo potrafią zdziałać. Herbapol Polana ma bardzo fajną serię odmładzającą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1256

PostWysłany: Wto 31 Sty 2023, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiegoś sprawdzonego gabinetu kosmetycznego w Krakowie?

airmax opole
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group