Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie zabiegi dla kobiety po 40-tce?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata0101
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Wto 8 Paź 2019, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat rzeka. Do trzydziestki nie stosowałam nic, żadnych specjalnych kremów i zabiegów. Po trzydziestce zaczęłam chodzić na mezoterapię igłową do gabinetu estetycznego. Jak skończyłam czterdziestkę, to już poleciałam z botoksem i wypełniaczami, bo usuwanie zmarszczek https://dermestetic.pl/zabiegi/botox tych starszych, kremami czy innymi cudami zewnętrznymi, nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona zdecydowała się kilka miesięcy temu na powiększenie piersi i muszę przyznać że teraz wygląda znacznie lepiej. Była u doktor Żukowskiej w Łodzi na zabiegu, bardzo dobra chirurg, ma fach w ręku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteście z Warszawy lub okolic to polecam wybrać się do salonu EVE Kosmetyka Profesjonalna. Szeroki wybór zabiegów dla kobiet w różnym wieku. Dodatkowo polecam ich kosmetyki - są świetne oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tromp.arielle
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo wiele zabiegów, ale najpierw trzeba udać się na konsultację i po ustaleniu dowiesz się co jest dla Ciebie odpowiednie i co można poprawić. Zanim pójdziesz na konsultację warto dowiedzieć się nieco o niektórych zabiegach by po prostu wiedzieć o co pytać. Znam fajną stronę, gdzie można poczytać artykuły o medycynie estetycznej , które są pomocne w wyborze zabiegów dla każdej z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sob 30 Lis 2019, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto odwiedzić w Warszawie ten salon kosmetyczny: http://www.jadoreinstytut.com/warszawa gdzie znajdziecie naprawdę bardzo dużo ciekawych zabiegów, więc jeżeli ktoś z was miał zamiar skorzystać i jest z okolic to jak najbardziej wam wszystkim polecam sprawdzić w wolnym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A parafina na dłonie? Moim zdaniem jest to zabieg, który można wykonywać w każdym wieku. O szczegółach poczytacie na stronie https://easynails.pl/uslugi/inne-uslugi/parafina-na-dlonie/. Świetnie nawilża i wygładza skórę dłoni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 22 Lis 2021, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej doradzić się kosmetyczki, specjalistka będzie wiedziała jaki zabieg najlepiej wybrać. Proponuję zajrzeć na stronę http://studio-unique.eu/ i sprawdzić ofertę salonu kosmetycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 24 Lis 2021, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie też tak myślę. Bo jednak sorki, ale co my się znamy czy to na metodach czy przede wszystkim na dobraniu zabiegu do naszej cery. Od tego są specjaliści jak tutaj w gabinecie https://www.naturamed.pl/zabiegi/ którzy znają sie na swojej pracy jak nikt inny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Nie 28 Lis 2021, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jestem po 40... zmarszczki wypełniałam niedawno. W klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej w Łodzi . tak to raczej z zabiegow nie korzystam, przymierzam sie jeszcze do masazu limfatycznego czy jakiegos innego skutecznego zabiegu na brzuch
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eRzecznik Dermedik
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 99

PostWysłany: Pon 14 Mar 2022, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli zabieracie się za poszukiwania przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie wykonania zabiegu medycyny estetycznej to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej klinki Dermedik https://dermedik.pl/ licząc na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i co najważniejsze dokładność wykonanego zabiegu na każdym etapie. Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group