Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie zabiegi dla kobiety po 40-tce?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 17:33    Temat postu: Jakie zabiegi dla kobiety po 40-tce? Odpowiedz z cytatem

Jakie zabiegi urodowe warto wziąć pod uwagę w tym wieku?
Podobno niektóre są całkiem skuteczne.
Poszperałam trochę i tutaj https://lipoline.pl/top-5-zabiegow-ktore-pokocha-skora-kobiety-40/ znalazłam ciekawe opcje.
Jest tam lista 5 najlepszych zabiegów.
Chętnie dowiem się czegoś więcej.
Co sprawdziło się u was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto pomyśleć o zabiegach na buzię i wyrównanie zmarszczek. U mnie pomógł botoks, mimo początkowych wahań jestem bardzo zadowolona, ze zdecydowałam się go zrobić uśmiech teraz regularnie chodzę do doktor Żukowskiej w Dermedzie w Łodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, każdy jest trochę inny, ma inne potrzeby i inny efekt chce osiągnąć. Ale po 40 wydaje mi się sporo pań może się wybrać na takie odmładzające zabiegi usuwające zmarszczki - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ wiadomo, że w tym wieku już naprawdę wychodza niektóre rzeczy uśmiech wiecznie młode nie będziemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milka27
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Czw 2 Maj 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, jakoś mam dystans do zbyt ingerujących zabiegów. Wolałabym jednak pozostać przy jakichś delikatnych takich jak dobry krem na zmarszczki czy łagodny zabieg kosmetyczny. Jestem jednak przeciwna botoksom, liftingom i tym podobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna jest już coraz popularniejsza i wiele osób decyduje się na zabiegi, które mają poprawiać wygląd. One naprawdę działają i kosmetykami nie da się osiągnąć takich efektów. Tu http://www.bloomkosmetologia.pl także widziałam salon kosmetyczny, który zapewnia zabiegi na całe ciało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Nie 26 Maj 2019, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wybieramy się nad wodę i wiemy, ze przez najbliższe 2 tygodnie naszą stylizacją będzie kostium kąpielowy, to może warto skorzystać z jakiegoś zabiegu na ciało z zakresu medycyny estetycznej. Na stronie: https://klinikamlodosci.com/zabieg/medshape/ jest przykład takiego zabiegu, którego efektem może być utrata kilku cm w obwodzie całego ciała!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 49

PostWysłany: Pon 27 Maj 2019, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo duży wybór zabiegów, Ten instytut piękna ma bardzo fajną ofertę https://instytut.bielenda.pl/. Jest tam między innymi liposukcja kraków, wypełnianie zmarszczek kraków, usuwanie zmian skórnych kraków. Te zabiegi kosmetyczne kraków są coraz mniej inwazyjne. Kiedyś myślałam, że nigdy się nie odważę, że to jakaś skomplikowana operacja, a okazało się że to jak wizyta u kosmetyczki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 30 Maj 2019, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegów jest cała masa, więc jest w czym wybierać. Zawsze można skorzystać z pomocy kosmetyczki, która doradzi co będzie najlepsze. Polecam do tego salon EVE Kosmetyka Profesjonalna, gdzie można liczyć na profesjonalną pomoc i doskonałe zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poczytać o zabiegach medycyny estetycznej, np. w tym artykule https://profesjonalnyslub.pl/zabiegi-dla-cery-dojrzalej/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy od podejścia kobitki. Mama jak skończyła 40. zauwazylam ze zaczela bardziej o siebie dbać. A to jakis peeling, a to manicure. Ostatnio nawet i mnie zabrała na masaż do salonu kosmetycznego przybylak byłyśmy na relaksacyjnym, co uwierzcie że w środku tygodnia roboczego jest wybawieniem dla ciała. Wkręciłam się i myśle jeszcze o tym bańką chińską. Miała któraś może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group