Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozwód i podział majątku - jaka kancelaria z Trójmiasta?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 679

PostWysłany: Sro 7 Wrz 2022, 12:55    Temat postu: Rozwód i podział majątku - jaka kancelaria z Trójmiasta? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chciałabym zapytać Was i się doradzić, czy możecie powiedzieć mi na jaką kancelarię postawić w sprawie rozwodowej oraz podziału majątku? Zależy mi przede wszystkim na skuteczności i doprowadzenia sprawy do końca z zadowalającym dla mnie efektem końcowym. Od razu dziękuję za wszystkie konkrety uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anetka44
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 49

PostWysłany: Pią 9 Wrz 2022, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musisz znaleźć dobrą kancelarię, która zaangażuje się w sprawę i też pomoże w podjęciu jak najlepszych kroków aby zakończyła się sukcesem. Tutaj mogę jak najbardziej polecić w przypadku trójmiasta mecenasa Michała Mindykowskiego https://www.mindykowski.pl/ który bardzo mi pomógł. Przy rozwodzie, ustaleniu alimentów na odpowiednio wysokim poziomie dla dzieciaków i też podziału majątku. Dlatego jeśli miałabym ponownie wybierać również postawiłabym na pana mecenasa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
UrszulaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 66

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym okresie byłam mocno podłamana i dlatego jeśli nie trafiłabym na dobrego mecenasa to niestety, ale sprawa przebiegła by zupełnie inaczej i bardzo źle bym na tym wyszła. Dlatego kluczowe jest to, abyś się nie poddawała i zawalczyła o swoje. Odnośnie wyboru kancelarii to mogę polecić Michała Mindykowskiego z Gdańska, ale tutaj widzę że już ktoś mnie uprzedził. Bardzo dobry specjalista, który posiada ogromne doświadczenie i wiele wygranych spraw na koncie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 344

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak nie ma co zwlekać i po prostu podjąć odpowiednie kroki. Należy przede wszystkim skonsultować się z mecenasem i dopytać jakie są szanse oraz czy będzie w stanie tą sprawą się zająć. Jeśli tak i widzisz zaangażowanie oraz posiada dobre rekomendacje od osób które wcześniej korzystamy już z jego pomocy to też należy działać, aby być do sprawy w sądzie jak najlepiej przygotowanym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dquigley
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy do sprawy rozwodowej warto zatrudnić detektywa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moniczka33
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Kwi 2022
Posty: 63

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2022, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej kluczowe jest to, aby nie poniosły nas emocje i odpowiednie przygotowanie do sprawy. Jednak dlatego tak ważna jest pomoc mecenasa który ma doświadczenie w sprawach rozwodowych i dobrze Cię do tego przygotuje. W tójmieście tak jak piszą poprzedniczki zdecydowanie kancelaria Mindykowski. Mi dzięki nim udało się uciec od męża stosującego przemoc domową na mnie i synu, teraz możemy w końcu się z tego piekła uwolnić i zacząć nowe spokojne życie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1272

PostWysłany: Sob 25 Lut 2023, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie warto wiedzieć, że są to bardzo ważne sprawy i ja jeszcze chcę powiedzieć, że mnie również interesowało to jak można podzielić firmę po rozwodzie. Na całe szczęście bardzo fajnie o tym napisano w artykule https://www.mala-firma.pl/aktualno%C5%9Bci/111-news/1006-jak-podzielic-firme-po-rozwodzie i zachęcam każdego do zapoznana się z tym wpisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group