Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kamerzysta na wesele

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WaffleTwelve
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 11 Sty 2019, 10:30    Temat postu: Kamerzysta na wesele Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim Very Happy bede pisał w prost, nie chce spamowac innych postów więc pomyslalem ze napisze tutaj, potrzebny mi na cito dobry kamerzysta który kreci filmy w dobrej jakości i który ma troche wiedzy na ten temat, a nie ktoś wcina kotleta aa ten kreci, bo niestety i z takimi rzeczami sie spotkałem. moze ma ktos lepsze doswiadczenie ode mnie Very Happy dzieki! język Cool Zeby juz nie spamować, dodam ze dzieki temu forum znalazłam super studio polecam kazdemu : http://feel8studio.pl/

Ostatnio zmieniony przez WaffleTwelve dnia Sro 16 Sty 2019, 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannica
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Mar 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamerzysta na wesele to bardzo ważny wybór! Nagranie tworzy jedną z najlepszych pamiątek tego pięknego dnia oprócz zdjęć. Ja wybrałam firmę https://www.4kstudio.org/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wideofilmowanie
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 31 Sty 2019, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli aktualne, to zapraszam do siebie.
_________________
Twój Kamerzysta na wesele Łódź i Fotograf Ślubny Łódź w pakiecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 215
Skąd: Lubin

PostWysłany: Nie 3 Lut 2019, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja specjalnie zatrudniłam do tego tą firmę: https://wytworniafilmow360.pl/ która nagrała dla nas film 360. Zobaczcie sobie na yt czy własnie na ich stronie jak to wygląda. Dodatkowo świetnie zmontowali cały film, ujęcia były niesamowite, aż płakałam jak oglądałam, mąż zresztą tak samo.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group