Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak pokonać zadłużenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laurayeez
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 2

PostWysłany: Czw 9 Mar 2017, 23:24    Temat postu: Jak pokonać zadłużenie Odpowiedz z cytatem

Jak pokonać upadłość transgraniczna ? Czy jest to możliwe za granicy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto 1 Wrz 2020, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że oni https://kancelarialexa.pl/ mają spore sukcesy w oddłużaniu. Dodatkowo postarają się, by chronić majątek przed np. licytacja czy sprzedażą przy upadłości przez syndyka. Znaja metody takich działań, które w rezultacie przyniosą wolność od długów osobom fizycznym i firmom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2020, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kancelarii Lexa juz jakiś czas temu słyszałam, potrafią udaremnić nawet licytacje komornicze działając z przepisami prawa. Ich metody przynoszą efekty w innych postępowaniach egzekucyjnych czy upadłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2021, 10:54    Temat postu: zadłużenie Odpowiedz z cytatem

Byłam już w sytuacji dosyć fatalnej do której doprowadziłam się przez zaciąganie kredytów. Nie miałam w ogóle za co spłacić tego wszystkiego. Dobrze, że mój mąż znalazł kancelarię, która się zajmuje takimi sprawami http://splacamswojedlugi.pl pomogli mi wtedy bardzo, za co jestem niezmiernie wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2021, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się staram i to z nawiązką, do przodu. Nie lubię, jak mi coś zalega, albo jeśli nie jestem w stanie czegoś spłacić przed czasem. No, ale tak się zdarza, zwłaszcza że teraz kryzys. Jednak wstępnie tutaj https://doradcafinansowy-bydgoszcz.pl/ekspert-finansowy-torun/ szukam zawsze kredytu. Boję się, że sama wybiorę coś niekoniecznie dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Pon 11 Kwi 2022, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W oddłużaniu specjalizuje się adwokat Paweł Marchewka korzystał z jego pomocy mój dobry znajomy i był bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majga
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 40

PostWysłany: Wto 26 Mar 2024, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj sobie ten poradnik na blogu adwokatupadlosc.com o tym jak wyjść z długów nie mając pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group