Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gusław
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej znaleźć mechanika specjalizującego się w dieslach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też spróbować naprawiać auto w waszych salonach samochodowych. Ja tak zawsze robie i mam pewność że wszystko bedzie solidnie zrobione. Często też Ford http://www.ursyncar.pl ma różnego rodzaju akcje serwisowe gdzie można liczyć na niskie ceny na wymiane opon, klocków itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi skończyło się ostatnio ubezpieczenie OC więc musiałam coś znaleźć. Na szczęście szybko poszło, porównałam oferty OC w Cuk i po kłopocie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O własnie też mi się kończy i muszę coś z tym zrobić. Poza tym dopiero co miałam czyszczony filtr cząsteczek stałych w samochodzie i dlatego chętnie wam doradzę Serwis Regeneracji filtrów DPF/FAP. Znajduje się on w Łodzi, na ulicy Strykowskiej. Dobrze oznaczony warsztat i fajne ceny mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a dobre firmy sprzedające zabudowy specjalne do samochodów? Czy firma https://www.van-care.pl robi dobrą robotę? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdego stać na samochód, poza tym, niektórzy nie potrzebują auta na co dzień, więc nie ma sensu wydawać pieniędzy na zakup i utrzymanie drogiego samochodu. Ja czasem korzystam z wypożyczalni aut https://www.fleetcorp.pl/modlin/. Tu można wynająć markowy samochód za niewielkie pieniądze. Wszystkie auta sa zadbane, sprawne technicznie i mają elegancki wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian88
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 21 Lip 2019, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra, współczuję Ci tej naprawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena ubezpieczenia samochodu OC w Polsce dla młodych kierowców jest ogromna. Na stronie http://stargard.com.pl/news-Mlody_kierowca_i_cena_OC___jak_ja_obnizyc-4891-0.html#dane znajdziecie porady oraz informacje odnośnie OC dla młodych kierowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliża się dzień mojego ślubu. Wraz z narzeczonym chcemy przed ślubem zakupić idealne autona ślub ( aby zrobiło wrażenie na gościach) oraz takie, które będziemy później używać w normalnym życiu. Zastanawiamy się nad dealerem BMW Bawaria Motors. Konkretnie chodzi nam o model BMW x3. Czy ktoś z Was może wypowiedzieć się na te,at tego modelu? Naprawdę jest taki niezawodny? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też ułatwiać sobie życie. Bardzo fajną opcją jest więc zakup podłokietnika do samochodu. Na stronie https://www.carmager.com/pol_m_Podlokietniki-11408.html znajdziecie duży wybór takich podłokietników do różnych modeli samochodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Następny
Strona 2 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group