Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji samochodu to zawsze można postawić na ciekawą opcję jaką są bagazniki samochodowe. Te bardzo przydają się na róznego rodzaju wycieczkach. Myślę, że tu oferta od https://auto-carrier.pl bedzie jedną z lepszych opcji. Mają tu bagażniki, boksy dachowe na wynajem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie podstawową rzeczą w aucie jest folia samochodowa, teraz idealna na lato, przyciemnia szyby i auto nie nagrzewa się tak bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bota6
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy samochód, od czasu do czasu się psuje i ulega degradacji. Nie ma w tym nic niezwykłego. W końcu to naturalna sprawa. Warto z tym jednak jakkolwiek zadziałać. Warto skorzystać z www.automix-lodz.pl czyli warsztatu, zajmującego się naprawami samochodów powypadkowych oraz naprawami blacharskimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszeliście o skupach katalizatorów? Zbędne części lepiej jest sprzedać niż wyrzucać...jak na razie korzystałam tylko raz z usług skupu u kowala i mogę polecić płacą całkiem całkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też trzeba o dodatkowych kosztach pomyśleć jak ubezpieczenie auta na przykład. Nie musi dużo kosztować jeśli używamy do tego porównywarek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy mieliście kiedykolwiek wypadek samochodowy? Mi się nigdy to nie zdarzyło ale wolę wiedzieć, jak się w takiej sytuacji zachować. Dlatego Wam też polecam artykuł na ten temat: https://autogazwiry.pl/wypadek-drogowy-co-robic/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pią 6 Wrz 2019, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regeneracja filtrów DPF Śląsk - gdyby ktoś poszukiwał sprawdzonego miejsca to polecam zapoznać się z ofertą serwisu https://www.smietana-diesel.pl/regeneracja-wtryskow-i-dpf.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak Wam się podobają różnego rodzaju dodatki do samochodów? Mam na myśli na przykład przyciemniane szyby. Słyszeliście o takiej możliwości? Przejrzyjcie zdjęcia na stronie https://dm-auto.pl, myślę, że Wam też się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 10 Gru 2019, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne akcesoria i produkty przydadzą się Wam przy pielęgnacji samochodu. Jedną z istotnych kwestii jest czyszczenie alcantary. Słyszeliście o tym? Poczytajcie więcej na stronie https://glossfactory.pl/alcantara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nola.hermiston
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 11 Gru 2019, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak szukam części to najczęściej w internecie, zamawiam i wszystko przychodzi mi do domu. Przynajmniej wiem co kupuję, a potem z częściami jadę do mechanika. Teraz muszę kupić jakiś nowy akumulator na zimę.

_________________________________
akumulator Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 3 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group