Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Potrzebny psycholog
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Mon 7 Jan 2019, 10:36    Post subject: Potrzebny psycholog Reply with quote

Dziewczyny, szukam psychologa dla mojego nastoletniego syna. Najlepiej aby był to ktoś, kto specjalizuje się w leczeniu dzieci i młodzieży. Wiecie coś na temat http://centrum-futurum.pl/ w Łodzi?
Back to top
View user's profile Send private message
wiola.pik
kandydat
kandydat


Joined: 04 Jan 2019
Posts: 10

PostPosted: Mon 7 Jan 2019, 12:45    Post subject: Reply with quote

Najlepiej poszukać opinii w sieci i wtedy kogoś wybrać. Można też zawsze popytać wśród znajomych, może akurat kogoś polecą.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
porcelanowa
gaduła
gaduła


Joined: 09 Feb 2016
Posts: 277

PostPosted: Tue 8 Jan 2019, 16:10    Post subject: Reply with quote

Skorzystaj może z pomocy tej poradni http://psycholog-ms.pl/ . Najważniejsze to podjąć decyzje o tym, że jednak potrzebuje się pomocy. Później jak trafisz do odpowiednich ludzi to z każdym problemem można sobie poradzić.
Back to top
View user's profile Send private message
walentynka
uzależniony
uzależniony


Joined: 11 Feb 2016
Posts: 737

PostPosted: Tue 15 Jan 2019, 13:38    Post subject: Reply with quote

Ja polecę też takie rozwiązanie jak psycholog Białystok: https://abovo.bialystok.pl/. Warto bliżej zapoznać się z jego ofertą. Pan Maciej Rutkowski ma doświadczenie w pracy z młodzieżą więc tym bardziej sądzę, że będzie to dobry wybór.
Back to top
View user's profile Send private message
izzygnr
bywalec
bywalec


Joined: 10 Apr 2019
Posts: 175

PostPosted: Sun 28 Jul 2019, 22:08    Post subject: Reply with quote

W Łodzi jest bardzo dobra placówka PsychoMedic. Mają bardzo dobry dział psychologiczny i psychiatryczny. Zadzwoń sobie może pod 42 644 44 44 i zapytaj czy dzieci też przyjmują.
Back to top
View user's profile Send private message
Jaroma
kandydat
kandydat


Joined: 03 Jul 2018
Posts: 70

PostPosted: Mon 29 Jul 2019, 19:10    Post subject: Reply with quote

Bardzo dobrzy są w Medox https://medox.org.pl/ w Nowym Modlinie. Moja koleżanka leczyła się tam z depresji.Bardzo jej pomogli w końcu mają świetnie przeszkoloną kadrę. Najlepiej zadzwonić i popytać.
Back to top
View user's profile Send private message
sylwia4012
gaduła
gaduła


Joined: 26 Jan 2014
Posts: 296

PostPosted: Mon 29 Jul 2019, 19:16    Post subject: Reply with quote

Tez zachęcam do kontaktu z Psychomedic - jedna z lepszych klinik, świetni lekarze i terapeuci więc i szanse na diagnozę i odpowiednie leczenie. Pracują 7 dni w tygodniu ,dostosują się do Twojej osoby i umówią wizytę w dogodnym terminie. Poem możliwa będzie terapia online
Back to top
View user's profile Send private message
kajtek102
kandydat
kandydat


Joined: 08 Jul 2019
Posts: 51

PostPosted: Tue 6 Aug 2019, 13:48    Post subject: Reply with quote

Ja znam panią, która specjalizuje się w pomaganiu dzieciom na tej płaszczyźnie. Jest to psychoterapeuta kraków pani Śleboda. Jeśli jesteś zainteresowana, to spójrz tutaj: https://xn--psychoterapia-krakw-i5b.info.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
wercia5
kandydat
kandydat


Joined: 01 Aug 2019
Posts: 55

PostPosted: Fri 9 Aug 2019, 13:55    Post subject: Reply with quote

jestem z mężem już rok po ślubie i niedawno przechodziliśmy poważy kryzys, nie chcieliśmy jednak z nas zrezygnować i brać rozwód, więc namówiłam go żeby pójść do psychologa. Zapisałam nas do Pani Sandry Ossowskiej z Pro-Ego i jak do tej pory jestem zadowolona i są pierwsze efekty.
Back to top
View user's profile Send private message
martik25
początkujący
początkujący


Joined: 19 Aug 2019
Posts: 1
Location: Poznań

PostPosted: Mon 19 Aug 2019, 9:58    Post subject: pomoc potrzebna Reply with quote

Czy pomoc psychologa jest potrzebna, jeżeli dziecko ma trudności w relacjach z innymi ze względu na nieśmiałość? Jestem początkującym rodzicem i potrzebuję porady.
_________________
gabinet terapeutyczny
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group