Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plastyka powiek Katowice

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
morwinka
bywalec
bywalec


Joined: 08 Mar 2016
Posts: 151

PostPosted: Sun 6 Jan 2019, 11:01    Post subject: Plastyka powiek Katowice Reply with quote

Planuję wybrać się na plastykę powiek. Może doradzicie gdzie w Katowicach mozna przeprowadzić taki zabieg?
Back to top
View user's profile Send private message
rozza
bywalec
bywalec


Joined: 07 Apr 2016
Posts: 246

PostPosted: Tue 8 Jan 2019, 9:44    Post subject: Reply with quote

Jak najbardziej. W tej klinice jest przeprowadzany:
https://klinikamagnuccy.pl/blefaroplastyka/

Sama jakis czas temu wybrałam sie na zabieg podniesienia powiek.Mam 35 lat i niestety ale opadajace powieki. Na tyle ze nie mogłam sobie zrobić żadnego sensownego makijażu oczu.

Zabieg dał bardzo naturalny efekt. Wielu znajomych nie było w stanie powiedzieć czego dotyczyła zmiana, ale spojrzenie wygladało po prostu młodziej i o wiele lepiej.

Po zabiegu praktycznie od razu wróciłam do funkcjonowania.
Back to top
View user's profile Send private message
AnMar
bywalec
bywalec


Joined: 10 Feb 2017
Posts: 165

PostPosted: Fri 18 Jan 2019, 18:51    Post subject: Reply with quote

korekcja powiek czyli tzw blefaroplastyka to zabieg laserowy.. ja musialam sie mu poddac bo moj wzrok przez powieki wygladal na bardzo zmeczony.. wybrałam klilnike Dermed w Katowicach na Korfantego ze wzgledu na ich duze doświadczenie i najlepszy sprzet. To ich strona https://katowice.dermed.pl/pl/ Efekt powyzej oczekiwań uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
barksi
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Jan 2018
Posts: 739

PostPosted: Mon 1 Jul 2019, 15:13    Post subject: Reply with quote

Proponuję sprawdzić stronę https://klinikiurody.com.pl/ przy jej pomocy sprawdzisz szybko, który z salonów medycyny estetycznej w twoim mieście będzie prawidłowym wyborem, ponieważ ludzie wypowiadają się tam na ich temat.
Back to top
View user's profile Send private message
andżelisia1
maniak
maniak


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 1129

PostPosted: Thu 11 Aug 2022, 13:25    Post subject: Reply with quote

Co do blefaroplastyki to właśnie moja siostra zapisała się do Olmedical gdzie zabieg wykonał lek.med. Kazimierz Pankiewicz. Szczerze mówiąc siostra bardzo chwaliła sobie to miejsce i przede wszystkim tutaj podejście do pacjentów jest bardzo dobre, a efekt no po prostu rewelacja!
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Thu 18 Aug 2022, 17:15    Post subject: Reply with quote

Czy taki zabieg jest na pewno bezpieczny?
Back to top
View user's profile Send private message
jankowata
kandydat
kandydat


Joined: 20 Nov 2021
Posts: 10

PostPosted: Thu 18 May 2023, 19:53    Post subject: Reply with quote

W Częstochowie w Olmedical wykonują blefaroplastykę. Tam zajmuje się tym doktor Kazimierz Pankiewicz - świetny chirurg, z doświadczeniem oraz wiedzą. Dla niego taka plastyka powiek to codzienność oczko
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1068

PostPosted: Sat 18 Nov 2023, 17:08    Post subject: Reply with quote

Nie wiem czy wiecie, ale z opadającymi powiekami można skutecznie walczyć, korzystając z usług między innymi tej kliniki https://the-clinic.pl/wskazania/opadajaca-powieka/. To miejsce oferuje nowoczesne zabiegi, które pomagają przywrócić jędrność i młodzieńczy wygląd skórze w okolicach oczu. Sprawdźcie ich ofertę, a myślę, że nie będziecie rozczarowani.
Back to top
View user's profile Send private message
Kaczusza393
początkujący
początkujący


Joined: 18 Dec 2023
Posts: 3
Location: Katowice

PostPosted: Mon 18 Dec 2023, 11:38    Post subject: Reply with quote

A znacie może w Warszawie gabinet, gdzie wykonują tego rodzaju zabiegi? Pytam w imieniu kuzynki.
_________________
Znasz już te terapie indywidualne uzależnień w Krakowie?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group