Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Domowa klimatyzacja
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SaraUrman
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 11:46    Temat postu: Domowa klimatyzacja Odpowiedz z cytatem

W naszej firmie zajmujemy się sprzedażą pompek skroplin do klimatyzatorów i kotłów kondensacyjnych. Wyposażamy domy i duże obiekty typu markety, magazyny i wiele więcej. Po szczegóły zapraszamy: https://www.sauermann.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob 12 Sty 2019, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to rozwiązanie dla domów z poddaszem, lub osób mieszkających na piętrze czy poddaszu. W lecie jest bardzo gorąco. Warto zerknąć na propozycje tutaj gdzie zajmują się tym tematem od lat i na pewno doradzą Ci dokładnie co w takiej sytuacji zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko latem żyć bez klimatyzacji, tym bardziej na poddaszu. Wiem, bo tak mieszkałam. Od kiedy zgodziłam się na klimatyzację od http://centrumrekuperacji.pl/ to wszystko się zmieniło. Wreszcie mogę normalnie żyć w swoim własnym domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja też coś o tym wiem, słabo znoszę upały a w mieście nieraz nie da się oddychać jak się te betony nagrzeją, w biurze mamy klimę zakładaną przez firmę https://multi-system-naszewski.business.site/ i zapamiętałam sobie na nich namiary bo przed sezonem letnim też chcę taką klimę w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 27 Mar 2019, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wiele osób dziś stawia na klimatyzację i w czasie globalnego ocieplenia nie jest to wcale dziwne. W końcu lata potrafią być nie do wytrzymania, prawda? Dlatego też chętnie Wam podpowiem, że Klimatyzatory Aux na Ceneo znajdziecie w fajnej cenie no i wiele modeli do wyboru, o różnych funkcjach. Dziś tak technika poszła do przodu, że może Was nieźle zaskoczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 28 Mar 2019, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jak na razie wystarczy taki biurkowy wentylator, na https://interblue.pl/wentylatory-na-biurko,c,158/ znalazłem taki wystarczający dla mnie. Taki to sobie wszędzie postawię, no i taki wydatek to mogę ponieść, drogi nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DariaVix
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wentylator nie zawsze wystarcza. Ostatnie lato to dobitnie pokazało.
_________________
 serwis klimatyzacji bielsko-biała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pabloelo99
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 23:05    Temat postu: asda Odpowiedz z cytatem

A mnie zastanawia czy ktoś się na to zdecyduje. Dla mnie wygląda to bardzo solidnie.
_________________
Zbyt długo żyłem w cierpieniu. Bez niego nie wiedziałbym kim jestem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gusław
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam, bo to zużywa zbyt dużo prądu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Sob 21 Wrz 2019, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że można zainstalować w domu ale trzeba to zlecić profesjonalnej firmie jak ta https://clima.com.pl/ Jest to dystrybutor marki Toshiba czyli lidera klimatyzacji. Oprócz tego mają w ofercie pompy ciepłą które też mogą się sprawdzić. Najlepiej przedyskutować to z nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group