Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bóle głowy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 13:06    Temat postu: Bóle głowy Odpowiedz z cytatem

Co możecie polecić na bóle głowy? Tabletki odpadają bo ostatnio biorę ich za dużo, lekarz twierdzi, że wszystko okej a jednak migreny stałe się pojawiają i utrudniają normalne funkcjonowanie. Macie jakieś skuteczne sposoby aby trochę złagodzić ból?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić leczenie migreny toksyną botulinową. Daje to bardzo dobre i przede wszystkim długotrwałe efekty. Sam zabieg nic nie boli, można jedynie odczuwać delikatny dyskomfort bo nakłuwa się poszczególne miejsca na głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Nie 30 Gru 2018, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda sprawa jeśli chodzi o skutki uboczne? Czego można się spodziewać? Chciałam jeszcze zapytać, gdzie w ogóle warto wykonać tego typu zabieg? Znasz jakieś sprawdzone miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 30 Gru 2018, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skutki uboczne występują naprawdę rzadko a nawet jeśli są w pełni odwracalne. Zabieg polega na nakłuwaniu poszczególnych miejsc na głowie. Jeśli chodzi o specjalistę, mogę polecić dr Piotra Szymańskiego. Tutaj podsyłam numer telefonu: +48–505–048–439 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uciekajacapm
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sob 5 Sty 2019, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy relaks, wyciemnić pokój w którym się siedzi,
wypchać dzieciaki do babci i odpocyzwać.
Na mnie przy migrenach to pomagało najlepiej, po prostu cisza i ograniczenie bodźców zewnętrznych do maksimum.
Trochę gorzej jak masz za ścianą sąsiada z jakimś ujadającym wiecznie psem...
wtedy można zwariować.

Spróbuj też sobie hologramów albo lepiej karty Aegea - to takie cudo technki bez chemii, oparte na fizyce kwantowej. Przyklejasz do ciała i przesyła ci dobrą energię, pomaga w łagodzeniu bólu itd.
Ciekawa rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zdarzają wam się te bóle głowy? Może warto wybrać się do lekarza i zrobić badania? Mnie też boli głowa, ale bardzo rzadko i szybko mija po tabletce przeciwbólowej. Ja zamawiam zawsze w aptece https://www.e-zikoapteka.pl/przeciwbolowe.html uśmiech W moim przypadku najlepiej sprawdza się po prostu Apap.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam to skorzystania z centrum medyczne poznań gdzie znajdziecie bogatą ofertę badań m.in cukrzyca , kości i stawy , serce i układ krążenia . Skorzystanie z tych usług zapewni wam racjonalny przegląd waszego stanu zdrowia . Naprawdę warto gdyż życie ma się tylko jedno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camillaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z migreną może być ciężko.
O ile się da najlepiej to po prostu przespać. Nie narażać się na światło, już szczególnie z telewizora czy komputera, bo pogarsza sprawę strasznie. Mocne leki przeciwbólowe, nie wiem, może solpadeina? Lekarz cos powinien przepisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 22 Kwi 2019, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problem z migrenami to polecam Ci zrobić badania na leukocyty czy ich ilość w organiźmie jest odpowiedni, zarówno niedobór jak i nadmiar może prowadzić do częstych migren. Na pewno warto będzie sie zbadać jak najszybciej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Manuel21
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 13:57    Temat postu: Re: Bóle głowy Odpowiedz z cytatem

agus123 napisał:
Co możecie polecić na bóle głowy? Tabletki odpadają bo ostatnio biorę ich za dużo, lekarz twierdzi, że wszystko okej a jednak migreny stałe się pojawiają i utrudniają normalne funkcjonowanie. Macie jakieś skuteczne sposoby aby trochę złagodzić ból?


Polecam lekarza specjaliste jeśli nie chcesz łykać leków.
_________________
http://www.najlepszesterydy.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group