Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Smart Kid Belt pas
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Fri 28 Dec 2018, 13:36    Post subject: Smart Kid Belt pas Reply with quote

Czy któraś z mam korzystała z takich pasów https://smartkidbelt.com/pl/ które są reklamowane jako zamienniki fotelików dziecięcych? Sprawdziłam na stronie i są atestowane i kosztują niewiele ale jak się sprawują na co dzień? Rzeczywiście ułatwiają tak bardzo życie?
Back to top
View user's profile Send private message
Mawi
bywalec
bywalec


Joined: 19 Aug 2018
Posts: 114

PostPosted: Thu 3 Jan 2019, 21:03    Post subject: Reply with quote

Urządzenie Smart Kid Belt jest łatwe w użyciu, małe i lekkie. Urządzenie to rośnie razem z dzieckiem zapewniając bezpieczeństwo dziecka w aucie poprzez dopasowanie pasów bezpieczeństwa do jego wymiarów. Dziecko wygodnie podróżuję na tylnej kanapie i co najważniejsze trójka dzieci mieści się na niej komfortowo.
Back to top
View user's profile Send private message
malina1
kandydat
kandydat


Joined: 15 Oct 2017
Posts: 56

PostPosted: Mon 18 Feb 2019, 12:09    Post subject: Reply with quote

Pasy na pewno nie zastąpią fotelika, ale w awaryjnych sytuacjach się przydarzą. Ogólnie dla starszych dzieciaków mogą być dobrym rozwiązaniem takich 6-12 lat. Ja je mam i jestem z nich zadowolona, czasami z nich korzystamy. Nie były drogie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
agus123
kandydat
kandydat


Joined: 03 Apr 2017
Posts: 57

PostPosted: Thu 28 Feb 2019, 22:43    Post subject: Reply with quote

Można sobie obejrzeć testy zderzeniowe tych pasów, znajdziecie je na YouTube. Poczytałam trochę na ich temat i wydają się bezpieczne, dobra alternatywa dla fotelików. Kupiłam te pasy trochę zciekawości, ale przypinamy nimi teraz dzieci, nie codziennie, ale raz na jakiś czas tak podróżują.
Back to top
View user's profile Send private message
martyna91
kandydat
kandydat


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 33

PostPosted: Sun 24 Mar 2019, 22:39    Post subject: Reply with quote

Też sporo czytałam na temat tych pasów i recenzje mnie przekonały. Różnie o nich piszą w sieci, ale wydają się bezpiecznie, wiadomo, że to nie jest to samo, co fotelik, ale starsze dzieci można nimi przypinać czemu nie, homologację mają. Każdy rodzic chce dobrze dla swoich dzieci, to nie ulega wątpliwości, podejmujemy najlepsze decyzje, jakie możemy oczko
Back to top
View user's profile Send private message
Gabryskka
gaduła
gaduła


Joined: 26 May 2016
Posts: 375

PostPosted: Mon 25 Mar 2019, 21:10    Post subject: Reply with quote

Te pasy są bardzo wygodne, ja mam dwie sztuki kupione, jedne trzymają rodzice a drugie ja mam na różne sytuacje - do taksówki, autokaru itd
Back to top
View user's profile Send private message
fiona45
bywalec
bywalec


Joined: 11 Sep 2018
Posts: 161

PostPosted: Thu 19 Sep 2019, 21:56    Post subject: Reply with quote

Jak dla mnie to warto tutaj pomyśleć o nich. Sama długo myślałam o tych pasach i po poczytaniu też kupimy takie właśnie . Zawsze kłopot jest z umieszczeniem 3 fotelików w tyle auta. A te pasy są zbawienne w tym wypadku dla najstarszego syna. Smart Kid Belt coraz częściej jest wybierany.
Back to top
View user's profile Send private message
ola325
początkujący
początkujący


Joined: 07 Oct 2019
Posts: 3

PostPosted: Mon 7 Oct 2019, 12:38    Post subject: Reply with quote

Na ich stronie https://smartkidbelt.com/pl/ wszystko znajdziesz. Masz tam wyniki wszystkich przeprowadzonych testów.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Joined: 19 Oct 2016
Posts: 900

PostPosted: Tue 15 Oct 2019, 15:41    Post subject: Reply with quote

Ja początkowo nie byłem przekonany do tego pasa ale jak zobaczyłem u znajomych jak to działa, jakie jest praktyczne i ile miejsca zaoszczędza to postanowiłem kupić. No i chwalę sobie, to naprawdę dobry wynalazek.
Back to top
View user's profile Send private message
kankonada
gaduła
gaduła


Joined: 13 Sep 2017
Posts: 456

PostPosted: Tue 5 Nov 2019, 11:18    Post subject: Reply with quote

A ile lat ma twoje dziecko, co? Kilka? Kilkanaście? Jeżeli chodzi o ten pas, to nigdy bym się nie zdecydowała na jego używanie u dziecka poniżej 12 roku życia. Nigdy!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group