Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Smart Kid Belt pas
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 28 Gru 2018, 13:36    Temat postu: Smart Kid Belt pas Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z mam korzystała z takich pasów https://smartkidbelt.com/pl/ które są reklamowane jako zamienniki fotelików dziecięcych? Sprawdziłam na stronie i są atestowane i kosztują niewiele ale jak się sprawują na co dzień? Rzeczywiście ułatwiają tak bardzo życie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzenie Smart Kid Belt jest łatwe w użyciu, małe i lekkie. Urządzenie to rośnie razem z dzieckiem zapewniając bezpieczeństwo dziecka w aucie poprzez dopasowanie pasów bezpieczeństwa do jego wymiarów. Dziecko wygodnie podróżuję na tylnej kanapie i co najważniejsze trójka dzieci mieści się na niej komfortowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasy na pewno nie zastąpią fotelika, ale w awaryjnych sytuacjach się przydarzą. Ogólnie dla starszych dzieciaków mogą być dobrym rozwiązaniem takich 6-12 lat. Ja je mam i jestem z nich zadowolona, czasami z nich korzystamy. Nie były drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Czw 28 Lut 2019, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można sobie obejrzeć testy zderzeniowe tych pasów, znajdziecie je na YouTube. Poczytałam trochę na ich temat i wydają się bezpieczne, dobra alternatywa dla fotelików. Kupiłam te pasy trochę zciekawości, ale przypinamy nimi teraz dzieci, nie codziennie, ale raz na jakiś czas tak podróżują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sporo czytałam na temat tych pasów i recenzje mnie przekonały. Różnie o nich piszą w sieci, ale wydają się bezpiecznie, wiadomo, że to nie jest to samo, co fotelik, ale starsze dzieci można nimi przypinać czemu nie, homologację mają. Każdy rodzic chce dobrze dla swoich dzieci, to nie ulega wątpliwości, podejmujemy najlepsze decyzje, jakie możemy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 25 Mar 2019, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te pasy są bardzo wygodne, ja mam dwie sztuki kupione, jedne trzymają rodzice a drugie ja mam na różne sytuacje - do taksówki, autokaru itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to warto tutaj pomyśleć o nich. Sama długo myślałam o tych pasach i po poczytaniu też kupimy takie właśnie . Zawsze kłopot jest z umieszczeniem 3 fotelików w tyle auta. A te pasy są zbawienne w tym wypadku dla najstarszego syna. Smart Kid Belt coraz częściej jest wybierany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola325
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ich stronie https://smartkidbelt.com/pl/ wszystko znajdziesz. Masz tam wyniki wszystkich przeprowadzonych testów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja początkowo nie byłem przekonany do tego pasa ale jak zobaczyłem u znajomych jak to działa, jakie jest praktyczne i ile miejsca zaoszczędza to postanowiłem kupić. No i chwalę sobie, to naprawdę dobry wynalazek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile lat ma twoje dziecko, co? Kilka? Kilkanaście? Jeżeli chodzi o ten pas, to nigdy bym się nie zdecydowała na jego używanie u dziecka poniżej 12 roku życia. Nigdy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group