Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam ładnego wieszaka do przedpokoju

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 28 Gru 2018, 8:58    Temat postu: Szukam ładnego wieszaka do przedpokoju Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny aktualnie rozglądam się za jakimś porządnym wieszaczkiem do przedpokoju. Gdzie taki dorwac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 28 Gru 2018, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama ostatnio się za czymś takim rozglądałam i polecam zajrzeć sobie do Villadecor bo mają sporo wieszaków w stylu retro:
https://www.villadecor.pl/54-wieszaki-uchwyty-meblowe

Polecam dobrze rozplanować pomieszczenie i zapewnić miejsce na najważniejsze rzeczy. Jeśli chodzi o takie drobne elementy ubrania jak chusteczki, czapki, torby to również dobrze, jeśli są one pochowane, a na wierzchu trzymany tylko te, które w danym dniu używamy. Nie wszyscy mogą przeznaczyć na takie rzeczy garderobę, bo jej nie mająSmile. Czyli wieszaki na rzeczy używane w danym dniu, tygodniu: płaszcze, kurtki i dodatki. Reszta trafia do koszyków, zabudowanych szaf, wnęk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z artykułem o meblach industrialnych - dla mnie był bardzo inspirujący https://www.sep.biz.pl/meble-industrialne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się stojaki na których ubrania wiesza się na wieszakach. Widziałam to rozwiązanie u kilku znajomych i byłam zachwycona! W dzisiejszych czasach jest ogromny wybór zarówno takich stojaków jak i stylowych wieszaków przez co wygląda to jak ozdoba pomieszczenia. Wieszaki drewniane, wieszaki czarne i wiele innych można znaleźć w Wieszaki ubraniowe, odzieżowe - Sklep internetowy Tomplast . Zostawiam Wam link do ich stronki: https://www.tomplastsklep.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group