Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gastrolog Krakow

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 21 Gru 2018, 8:29    Temat postu: Gastrolog Krakow Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy możecie polecić mi jakiegos dobrego gastrologa w Krakowie? Od jakiegoś czasu mam spore problemy z żołądkiem i chciałabym to z kimś skonsultowac....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 21 Gru 2018, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, ze prywatnie? Jeśli tak to polecam zapisanie się do centrum medycznego Prima Med;
https://prima-med.info/poradnie/gastrolog/

Pełen profesjonalizm. Szczegółowy wywiad. Badanie gastroskopii nie nalezy do przyjemnych doswiadczen aczkolwiek bardzo pomocne w postawieniu diagnozy. Dobrze dobrane leki dzieki ktorym juz po miesiacu poczułam sie dużo lepiej. Minusem jest to,ze jest to przychodnia prywatna tak wieć za wszystko trzeba płacić ale jak dowiedziałam się jaki jest termin na przyjęcie na fundusz to postanowiłam jednak wybrać się prywatnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group