Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apteka internetowa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przekros
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 15:51    Temat postu: Apteka internetowa Odpowiedz z cytatem

Witam!
Aktualnie jestem po ciężkiej operacji i lekarz zabronił mi się zbytnio przemęczać co za tym idzie nie mogę zbyt dużo chodzić ani wchodzić po schodach ponieważ mieszkam na 12 piętrze…moja najbliższa apteka znajduje się około kilometra od domu, nie jest to daleko lecz bariera 12 pięter uniemożliwia mi zakup lekarstw osobiście dlatego potrzebuję znaleźć jakąś aptekę internetową w Nysie, gdzie dostawy nie są zbyt drogie. Przyjaciel poleca mi https://aptisan.pl/ mają duży asortyment a wysyłka za granicę nie jest droga. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzkazz25
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 9

PostWysłany: Sro 16 Sty 2019, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy jeszcze nie robiłam zakupów w aptece internetowej. Jestem jakoś tak przyzwyczajona do stacjonarnych i tam zawsze kupuję leki.
_________________
esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bedę musiała skorzystać z apteki internetowej bo nie rusze sie z domu, mam dwójkę dzieci których zaatakowała mononukleoza objawy Ma bardzo zbliżone do grypy lub anginy jednak w działaniu jest o wiele ostrzejsza, polecam wam sie zapoznać z ta chorobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Sro 27 Mar 2019, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apteki internetowe to świetna opcja na zakupów leków, poniewaz wszystko mozna załatwic online, nie wychodzac z domu. Chciałbym Wam polecic https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki-na-rzucenie-palenia-304.html , poniewaz moim zdaniem jest to najlepsza oferta apteki internetowej w Polsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apteka internetowa to ogólnie duży komfort w obecnych czasach. kurierzy szybko dostarczają przesyłki, a poza tym można zamówić coś po co wstydzimy się pójść do sklepu. Ja kupiłam ostatnio taki https://www.allecco.pl/hamujace-apetyt.html środek hamujący apetyt, może mi pomoże. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MarcinNielot
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 7

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nigdy nie kupowałem leków online. Ale może zorganizuj sobie jakiś telefon do swojej pobliskiej apteki i dopytaj, czy oni nie dostarczą za jakąś drobną opłatą oczko
_________________
Music is my world!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2020, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zakupy w DOZie. Robię u nich zakupy od lat i jestem zadowolona. Przede wszystkim nigdy nie było żadnych problemów z realizacją e-recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komanas33
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi czy tego typu zakupy są bezpieczne?
_________________
parking Balice lotnisko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2020, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dozie na pewno są bezpieczne, poza tym bez problemu zrealizujesz e-receptę, asortyment również jest ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o aptekach to może znacie jakieś sprawdzone metody na zapalenie zatok? Bo wiecie chodzi mi przede wszystkim o jakieś domowe sposoby bo takie są bardziej naturalne. Bo zapoznałam się z tym blogiem https://lekarzebezkolejki.pl/blog/zapalenie-zatok-jak-je-leczyc-i-kiedy-staje-sie-niebezpieczne-dla-naszego-zdrowia/w-424 dzięki któremu wiem, że nieleczone zatoki mogą być niezbyt dobre dla naszego organizmu. A poza tym jak każdy wie zatoki ściśle wiążą się z gardłem i przez to z tym także możemy mieć większe problemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group