Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

impreza firmowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grandeKor
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat chyba z tego korzystał. Z tego co pamiętam to był bardzo zadowolony.
_________________
Dopiero przegrywając, człowiek dowiaduje się, z jakiego kruszcu został ukształtowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2019, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te imprezy to fajna sprawa, raz na jakis czas trzeba sie na taka wybrac Very Happy U mojego męża w pracy robili teraz taką w Złotej Koronie w Opolu i faktycznie imrpeza rewelacyjna. Obsluga, jedzenie, muzyka, wszystko pierwsza klasa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sten680
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 4 Maj 2019, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, czeka mnie bardzo ważny dzień w sprawie podpisania ważnego kontraktu dla firmy z ważnym dostawcą z Chin. Chcielibyśmy na ten czas z zarządem zorganizować imprezę z przyjaciółmi z zagranicy. Czy możecie polecić firmę, która zajmuje się organizowaniem imrpez?
_________________
http://www.fxevents.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aksi
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz sale konferencyjne warszawa to warto zaglądnąć tutaj http://www.cskjupiter.eu/. Polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perseida
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy myślę o imprezach firmowych, to w pierwszej kolejności przed oczyma stają mu wystawne bankiety, w których miałam okazję uczestniczyć. Organizacja takiego wydarzenia to naprawdę wielkie przedsięwzięcie, trzeba wówczas zadbać o każdy aspekt, począwszy od znalezienia odpowiedniej sali, aż na nawiązaniu współpracy z firmą cateringową kończąc. Pamiętam nawet, że kiedyś podczas jednej takiej uroczystości odbywającej się w Wałbrzychu, pomagałam znaleźć firmę cateringową, która miała dostarczyć dla nas dania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas najlepszą ofertę przygotowała ekipa z https://moontime.pl/ i trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania. Impreza odbyła się na bardzo wysokim poziomie, z zaskakującym scenariuszem, przy okazji udało się mocno zintegrować zespół i odkryć talenty w niektórych dziedzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xheller
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2019, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam miejsca gdzie wynajmują salki konferencyjne na Śląsku. Szykuje się u nas wielka konferencja z kilkoma firmami, która organizuje nasza i chcielibyśmy wypaść jak najlepiej. Przeglądałem ofertę tego miejsca https://atriontychy.pl/sale-konferencyjne-tychy/. Co myślicie, będzie to odpowiednie na takie wydarzenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mrovvinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię organizować takie eventy w mojej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trixie
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 8

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omg! My mieliśmy taką naprawdę fantastyczną integrację, ale przyznam, że jedyne, co z niej pamiętam, to kurtyna na drzwi srebrna... bo w nią weszłam lol lol lol
_________________
Gadżety weselne to moja specjalność - zapraszam do zadawania pytań! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilecik
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 18 Wrz 2019, 17:58    Temat postu: Impreza firmowa Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o imprezy służbowe to tylko tam nie ma lepszej restauracji w mieście w Legionowie niż https://www.polnaroza.pl/. Więc blisko Zgierza czy Warszawy . Państwo pozwolili nam na imprezę zawiesić dekorację adekwatne do naszych okoliczności. Nie było żadnych problemów . Pracownicy zadowoleni sami organizują już tam imprezy rodzinne . 30 minut od stolicy. W okół piękny las Ceny super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group