Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

impreza firmowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcelina01
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 11 Mar 2020, 12:07    Temat postu: impreza firmowa Odpowiedz z cytatem

Byłam w tym miejscu raz na integracji i byłam zadowolona. Naprawdę restauracja na poziomie uśmiech Dodatkowo szef dla każdego pracownika przygotował kopertę z logo firmy , a w środku była kartka z zabawnymi faktami o każdym pracowniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrym pomysłem jest wynajęcie hostess lub modelek np z agencji Papilio, której ofertę znajdziecie na https://papilioagency.com/modelki/rzeszow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Wto 5 Maj 2020, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym lokalem jest Glamour we Wrocławiu, ładnie urządzony, wszystko elegancko podane, jedzenie smaczne. Oni organizuja różne imprezy warto sie do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie może jakąś firmę, która oferuje usługi związane z organizowaniem imprezy? Szukam naprawdę sprawdzonej ekipy, która profesjonalnie do tego podejdzie. Polecicie coś sensownego? Wczoraj przeszukiwałem internet w tym celu i trafiłem na tą stronę https://www.kalemba.pl/ . Posiadają oni całkiem pozytywne opinie na temat ich działalności. Myślicie, że warto im zaufać?
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abmers
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto 12 Maj 2020, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno świetnym pomysłem byłoby jakby taka impreza firmowa odbyła się w plenerze! Szczególnie teraz kiedy jest na prawdę ciepło
_________________
minerały z morza martwego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta23
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw 14 Maj 2020, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że dobrym pomysłem są imprezy integracyjne wyjazdowe uśmiech ja byłam na takiej dwa lata temu. Można zrelaksować się i trochę odciąć od pracy uśmiech poza tym ważny jest dobór rozrywki do uczestników imprezy uśmiech
_________________
Meble kuchenne Gdańsk Halupczok- nowoczesne rozwiązania dla Twojej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 5 Paź 2020, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się orientujecie gdzie najlepiej zorganizować takie właśnie konsultacje związane z biznesem? Dostałam namiary na Restaurację Akademia w Warszawie, ale potrzebuję dodatkowych opinii o tym miejscu. Słyszałam, że ma odpowiedni klimat, wystrój, a do stołów podają same frykasy. To prawda, że nadaje się idealnie na poważne spotkanie z kontrahentami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o organizację takiej imprezy to odpowiednią lokalizacją mogą być na przykład sale konferencyjne wrocław: https://www.hotelpatio.pl/konferencje/sale . Warto o tym pomyśleć, gospodarka się otwiera po lockdownie więc takie spotkania na pewno będą organizowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 22 Cze 2021, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w firmie ostatnio był sportowy event dla pracowników, musieliśmy pokonywać tory przeszkód na czas, a potem był grill i wypoczynek uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym zorganizować bardzo ważną konferencję online dla moich współpracowników i szukam firmy, która może pomóc w tym temacie. Czy ktoś współpracował z https://e-event.co/ ? Jeżeli tak to proszę o opinie w tym temacie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group