Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DJ czy zespół na wesele

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 10:38    Temat postu: DJ czy zespół na wesele Odpowiedz z cytatem

Ludzie chętniej bawią się na weselach, gdy gra DJ, czy prawdziwy zespół? Zastanawiam się nad tym, ponieważ ja lubię zarówno to i to, a chciałabym poznać również opinie innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 22 Gru 2018, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie zwolenniczką DJ-ów. Zapewnia oni znacznie więcej rozrywki, jak również muzyka będzie znacznie bardziej różnorodna, dla mnie ciężko tańczy się kilka godzin do tej samej ekipy. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 31 Gru 2018, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby coś w tym jest, jednak znalezienie naprawdę porządnego DJ'a też przecież wcale nie jest jakieś proste, więc może z tym być równie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 15

PostWysłany: Pią 4 Sty 2019, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat będę miała zespół. Na pewno jednak kilka piosenek też będzie puszczonych w wersji oryginalnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 5 Sty 2019, 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można pomyśleć nad połączeniem Dj'a wraz z prawdziwym zespołem. Wtedy zdecydowanie każdy będzie dobrze się bawił. Tego typu usługę oferuje dj na wesele z klasą http://3musketeers.pl/ z całą pewnością nie zawiodą Cię swoimi usługami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group